Про важливе і те, що потрібне

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка 🧚‍♀️ Розкажу вам актуальну новину. У нас знову ввели дистанційне навчання, і багато хто поїхав додому. Але тут не про сумне. Поговорімо сьогодні про важливе. Про те, чого інколи нам так не вистачає, але є рушійною силою для розвитку та вдосконалення. Про ✨ мотивацію ✨

Можливо, карантин впливув на ваш емоційний стан та ви втратили будь-яку мотивацію до своєї справи. І це нормально. Кожен з нас може “перегоріти”. Головне – вчасно узяти себе у руки та не втратити того багажу, який вже встигли напрацювати.

Де знайти тої мотивації? 🤔 Насправді усе дуже індивідуально. Але хочу одразу розвінчати один міф:
💭мотивація не зявиться після прослуховування якоїсь промови чи супернадихаючої пісні. Це буде тимчасовий ефект, під час і після якого ви навряд чи підкорите Еверест (чи щось у цьому стилі).

Олександра Асташова (перекладачка одної крутої книги під назвою «Міф про мотивацію» Джеффа Гейдена) висловилась щодо цієї теми:
🔻 Справжня мотивація – це багаття, яке не розгориться, поки не підкинути туди цілу в’язку зусиль, часу та наполегливості. Вона є результатом, а не передумовою. Ось чому ейфорія від нової ідеї так швидко вщухає, залишаючи місце сумнівам і страху. Іскра є, а хмизу немає.

Книга Джеффа Гейдена не про іскру. Вона про хмиз. Автор не панькається з читачем і каже не те, що кортить почути, а те, що почути треба. Знімає рожеві окуляри, відриває пластир, спускає на землю – називайте це так, як хочете. Тут немає клішованих порад від мотиваційних коучів і натхненних ораторів. Ця книга – про те, як працювати. Працювати так, щоб успіх траплявся не зі спонтанністю виграшу в казино, а гарантовано й невідворотно.

Думаю, ви зацікавились, так? 💯 І поки ви переходите на сайт книгарні, аби дізнатись більше про цю книгу, я зібрала для вас поради про те, як знайти мотивацію ⬇️

📍 АФІРМАЦІЯ. Це позитивні твердження про бажаний стан, які потрібно собі повторювати. Важлива деталь: говорити потрібно в теперішньому часі, ніби бажане вже здійснилося, і максимально деталізувати. Це типу певне самопрограмування.
📍 НАЛАШТОВУЄМОСЯ НА ПОТРІБНИЙ ЛАД. Якщо справ купа, а ентузіазму нуль, можна спробувати один з найдієвіших методів самомотивації. “Потрібно згадати якусь ситуацію в минулому, коли ви були зайняті улюбленою справою, натхненні і повні сил, – каже Микола Вовченко. – Потрібно повернути себе в той стан, коли ви хотіли щось робити і вам це подобалося. Зберігаючи цей настрій, думайте про справу, за яке повинні взятися зараз.Таким чином можна змінити своє ставлення до задачі з мінуса на плюс”.

📍 МРІЯТИ НЕ ШКІДЛИВО, МРІЯТИ ТАК ВАЖЛИВО. Потрібно просто мріяти – складати собі списки заповітних бажань і регулярно працювати з ними. І бажань має бути багато. Саме ваші бажання станут головним мотиватором йти вперед. І завжди памятайте – якщо щось дуже хочеться, то воно обовязково збудеться.

Сприймайте цей блог як знак долі, що саме зараз той час, коли варто розпочати творити🍀 Знайдіть той поштовх, який дасть вам невичерпний багаж сил та мотивації задля кінцевого результату.
⚠️ Знімаємо рожеві окуляри та починаємо працювати не завтра, не з понеділка чи з нового тижня, а вже сьогодні!

Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *