Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?♀️ Розкажу вам актуальну новину. У нас знову ввели дистанційне навчання, і багато хто поїхав додому. Але тут не про сумне. Поговорімо сьогодні про важливе. Про те, чого інколи нам так не вистачає, але є рушійною силою для розвитку та вдосконалення. Про ✨ мотивацію ✨
Можливо, карантин впливув на ваш емоційний стан та ви втратили будь-яку мотивацію до своєї справи. І це нормально. Кожен з нас може “перегоріти”. Головне – вчасно узяти себе у руки та не втратити того багажу, який вже встигли напрацювати.
Де знайти тої мотивації? ? Насправді усе дуже індивідуально. Але хочу одразу розвінчати один міф:
?мотивація не зявиться після прослуховування якоїсь промови чи супернадихаючої пісні. Це буде тимчасовий ефект, під час і після якого ви навряд чи підкорите Еверест (чи щось у цьому стилі).
Олександра Асташова (перекладачка одної крутої книги під назвою «Міф про мотивацію» Джеффа Гейдена) висловилась щодо цієї теми:
? Справжня мотивація – це багаття, яке не розгориться, поки не підкинути туди цілу в’язку зусиль, часу та наполегливості. Вона є результатом, а не передумовою. Ось чому ейфорія від нової ідеї так швидко вщухає, залишаючи місце сумнівам і страху. Іскра є, а хмизу немає.
Книга Джеффа Гейдена не про іскру. Вона про хмиз. Автор не панькається з читачем і каже не те, що кортить почути, а те, що почути треба. Знімає рожеві окуляри, відриває пластир, спускає на землю – називайте це так, як хочете. Тут немає клішованих порад від мотиваційних коучів і натхненних ораторів. Ця книга – про те, як працювати. Працювати так, щоб успіх траплявся не зі спонтанністю виграшу в казино, а гарантовано й невідворотно.
Думаю, ви зацікавились, так? ? І поки ви переходите на сайт книгарні, аби дізнатись більше про цю книгу, я зібрала для вас поради про те, як знайти мотивацію ⬇️
? АФІРМАЦІЯ. Це позитивні твердження про бажаний стан, які потрібно собі повторювати. Важлива деталь: говорити потрібно в теперішньому часі, ніби бажане вже здійснилося, і максимально деталізувати. Це типу певне самопрограмування.
? НАЛАШТОВУЄМОСЯ НА ПОТРІБНИЙ ЛАД. Якщо справ купа, а ентузіазму нуль, можна спробувати один з найдієвіших методів самомотивації. “Потрібно згадати якусь ситуацію в минулому, коли ви були зайняті улюбленою справою, натхненні і повні сил, – каже Микола Вовченко. – Потрібно повернути себе в той стан, коли ви хотіли щось робити і вам це подобалося. Зберігаючи цей настрій, думайте про справу, за яке повинні взятися зараз.Таким чином можна змінити своє ставлення до задачі з мінуса на плюс”.
? МРІЯТИ НЕ ШКІДЛИВО, МРІЯТИ ТАК ВАЖЛИВО. Потрібно просто мріяти – складати собі списки заповітних бажань і регулярно працювати з ними. І бажань має бути багато. Саме ваші бажання станут головним мотиватором йти вперед. І завжди памятайте – якщо щось дуже хочеться, то воно обовязково збудеться.
Сприймайте цей блог як знак долі, що саме зараз той час, коли варто розпочати творити? Знайдіть той поштовх, який дасть вам невичерпний багаж сил та мотивації задля кінцевого результату.
⚠️ Знімаємо рожеві окуляри та починаємо працювати не завтра, не з понеділка чи з нового тижня, а вже сьогодні!
Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️