Про особисте маленьке свято

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?‍♀ Сьогодні для мене справді особливий день. Уявляєте, я ділюся з вами усіма цікавинками та секретами вже цілий рік! Цього дня, але 2020 року, я вперше розказала вам про очікування/реальність від “Острозької академії” ?

Тоді я сиділа в київському кафе, очікувала свого потягу в Херсон (мала терміново поїхати додому) і гортала стрічку соціальних мереж. І тут побачила оголошення про те, що Братство Спудеїв шукає до себе в команду блогерів для нового проєкту. Пам’ятаю, як довго сумнівалась й думала чи варто мені йти ?‍♀ Але я щаслива, що не побоялась і поринула у цей блогерський світ з головою.

Я сподіваюсь, що мої тексти хоч якось допомогли вам. Можливо, хтось взяв щось корисне для навчання, а комусь це дало поштовх до нових ідей та звершень ?

Щиро дякую вам, що вже цілий рік ми разом долаємо труднощі, дізнаємось різну інформацію, мотивуємо один одного до підкорення вершин і переживаємо позитивні моменти в житті ? Обіцяю, що продовжу розповідати вам усе найцікавіше та актуальне!

Попереду довгі вихідні. Проведіть їх якнайвеселіше, гарно відпочиньте та пориньте у світ релаксу. Впевнена, усі ми довго й кропітливо працювали, тому точно заслуговуємо на декілька лінькуватих днів ✨

Мийте руки з милом (це важливо), і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі!❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *