Представники Братства спудеїв відвідали презентацію посібника за видавництвом наших викладачів Кафедра історії НаУОА

Сьогодні важливий день для нашої академічної родини у Рівненській обласній бібліотеці відбулася презентація навчального посібника «Наш край: історія Волині від найдавніших часів до другої половини ХХ століття»(за редакцією Володимира Марчука)

Під час презентації автори поділилися враженнями, розповіли про ідею створення посібника та основний зміст. Метою написання підручника є популяризація знань про рідний край серед учнів. Книга вже є в доступі у бібліотеках нашої області, а також нашій академічній бібліотеці.

Ми пишаємося нашими викладачами та щиро раді, що наша наукова спільнота поповнюється цінними напрацюваннями.
Закликаємо ознайомитися з працею наших викладачів!

Книга видана за підтримки Рівненської обласної ради у рамках Обласної цільової соціальної програми національно патріотичного виховання у Рівненській області на 2021-2025 рік і Національного тижня читання. Також на презентації був присутній випускник академії, голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук.