Підсумки 1.2.

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?‍♀ Пам’ятаєте, рік тому ми з вами підбивали підсумки (якщо ні, то обов’язково почитайте)? Що ж, рік промайнув непомітно, і я пропоную знову зайнятись пошуками величезних плюсів за 2021  ? Того року я писала, що у мене є деякі плани. Можу сказати, що виконала і навіть перевиконала їх!

Традиційно ділюсь з вами своїми здобутками:
?побувала на двох концерт крутого виконавця Артема Пивоварова (так-так, це той самий, що співа “Дежавю”, “Рандеву” і “Міраж”)
?все-таки побувала на IMPROV LIVE SHOW
?відвідала фестиваль Atlas Weekend
?побувала на стендапі від улюбленого коміка
?шалено круто відсвяткувала свої 20 років не лише в Україні
?прочитала багато творів української і зарубіжної літератури
?отримала високі бали з тих предметів, на яких вже поставила хрест з початку семестру
?знову поповнила колекцію сукулентів
?підсіла на нове для себе шоу

Ну як, зарахуєте мені цей рік як вдалий? ? Сподіваюсь, що так, бо я відчуваю його саме таким. Тільки не забудьте виписати собі на аркуші свої здобутки ? Ви одразу відчуєте, що ці 365 днів були крутими.

Нічого не змінилось, тому на 2022 рік я особливо планів не будую ?‍♀ Списки мені не допомагають, тому і писати їх не бачу великого сенсу.

Вже завтра Новий рік ? Відвідайте центральну ялинку вашого населеного пункту, вони цьогоріч всюди особливо гарні. Раптом святкового настрою досі немає, то вмикайте спеціальний новорічно-різдвяний плейлист ? і запалюйте гірлянди на ялинці (або ж просто так). Разом із мандаринами це просто вибухова суміш ?

Вітаю вас із прийдешніми святами ❤️‍? Щиро бажаю лише найкращих емоцій і вірних друзів поруч. І, звісно, міцного здоров’я.

2022 рік точно стане для вас вдалим, я вірю в це ✨

Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі в новому році! ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *