Підсумки 1.1.

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?‍♀ Ділюся з вами найкращою новиною за місяць – сесія закінчилась! У п’ятницю, 24 грудня, ми написали останню модульну роботу цього семестру ? Чи було складно? Трохи. Але від того не менш радісно. Тому, саме час підбити підсумки семестру. Чим же займались філологи і що дізнались за першу частину 3-го курсу?

☃️ Багато читали
О так. За один семестр ми прочитали зарубіжну літературу за ХХ століття ? Звісно ми обирали найголовніші (хоча так казати не варто, адже всі твори заслуговують на увагу) тексти, бо проаналізувати все неможливо. Та навіть такий експрес-тур залишив лише позитивні враження та познайомив із багатьма крутими авторами.
І не забуваймо про українську літературу. На цій дисципліні ми читали не менше, вчили вірші, шукали підтексти і заповнювали цитатники? Це не було легко, але тепер відчуваєш себе наповненим знаннями.

☃️ Розбирали слова
Сучасна українська літературна мова на третьому курсі вчила нас правильного словотвірного (і не тільки) аналізу. Тренувались на іменниках, прикметниках, числівниках і займенниках. Дієслово чекає нас у другому семестрі. Дізнались багато нового та знову розвінчували шкільні міфи ?‍♀

☃️ Редагували
Теорія і практика редагування – корисна дисципліна для професійних філологів. Ми зредагували багацько текстів, які не вразили нас грамотністю в початковому варіанті. І уявляєте, вони всі – реальні! Тобто, не просто вправа з підручника чи посібника, а справжні, оригінальні речення зі збереженням написання. Дивуюсь, що деякі досі “приймають участь”, а не беруть ?

☃️ Шукали підтексти
Так-так, ми це робили в літературі. Але ще – в казках! Дізнавались про річку як межу, потойбічний світ як вирій і обряд колодки. Зацікавила? ? Впевнена, що так. Тому записуйте: етнолінгвістика. Саме таку назву має дисципліна, яка розповість вам про заговори, семантику числа 7 і українській демонімікон ?

☃️ Мандрували
Якщо ви, спудеї, в роздумах про вибіркову дисципліну на наступний семестр, ловіть мою пораду. Запам’ятовуйте:
? Мандруй самостійно: принципи і лайфхаки для вдалої подорожі.
Ви отримаєте колосальне задоволення, обіцяю! Ми планували власну поїздкою (сподіваюсь, вийде поїхати так), шукали цікаві місця і як можна зекономити ? Тішуся, що маю можливість відвідувати такі корисні курси.

Якось так ми провели перший семестр. Результатами я загалом задоволена, але деякі моменти могли бути кращими. Тому, щиро вітаю вас із закінченням (в кого воно вже настало), а іншим – терпіння і натхнення. Не сумуйте, вже зовсім скоро сидітимемо за новорічним столом і їстимемо улюблені салати ? А чи не в цьому щастя? ?

Мийте руки з милом (це важливо), і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *