Перемогли старожили КВН

a_26ed6a57Закрита внутрішньоакадемічна ліга КВН “Кубок Братства спудеїв” відбулася 14 лютого в приміщені КМЦ. У дійстві взяли участь не лише команди факультетів, а й «старожили КВН»: «Просто ПІМ», «Адміраль», «Містер Молочний Малкович», «Прожитковий Мінімум», «Present Continious» «Піду Поїм», а також «Бавовна» та «А ми удвох».

Разом із суддею-глядачем виступи команд оцінювали Шикер О.Ф., Корнійчук О.В., Рибачок С.Л., Пустовіт О.Г., Харчук О.А. та Володимир Муляр. КВН проводився не в типовому для нього форматі: перший конкурс – фрістайл 7-8 хвилин та другий конкурс – розминка з журі. Переглянувши усі виступи, судді компетентно оцінили гумор команд та визначились з переможцями. Третє місце дісталося колективу «Містер Молочний Малковіч», відповідно друге місце отримала «Бавовна» і пальмова гілка першості була вручена команді «А ми удвох». А також члени журі відмітили оригінальність «Бавовни», «Піду Поїм» та вручили грошовий приз переможцям Ліги.

«Моя КВН-ська діяльність розпочалася ще зі школи, – каже один із членів команди-переможниці «А ми удвох» Тарас Феленюк, – Нашу команду назвали «Острозькі шнурки». Згодом Острозька академія запросила грати нас до себе. Виступаючи в КВН, я відвідав безліч міст. Зараз у мене є дружина та народився син, проте я навіть не думаю полишати гру. Це для мене як спорт, як ковток повітря, я отримую від цього «кайф». Сьогодні зібрались сильні команди, які складали велику конкуренцію. Зараз я веду школу КВН, сьогодні моїми вихованцями були дві команди: «Містер Молочний Малковіч» та «Піду Поїм». Я займаюся цим для того, щоб підняти рівень КВН у моєму місті ».

 

Яніна Загурська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *