Острозький бал

Bal2Факультет романо-германських мов Острозької академії вже вкотре організував справжнісінький Віденський бал. Свято вишуканості, краси та грації, свято, для справжніх пошановувачів прекрасного.

Приміряти вишукані вбрання, закружляти в енергійному вальсі, зрештою, поринути у світ аристократії – таку можливість мали усі бажаючі як викладачі, так і студенти академії. Серед останніх, як повідомляють організатори балу, існує навіть конкуренція.

–         Катерина Сімак: «Квитки на Бал студенти розкуповлюють моментально, а потім вже починають ретельно готуватися до нього. За декілька тижнів до Балу проходили майстер-класи вальсу від Василя Гончарука. Цікавим є ще те, що відвідувачами Балу є і студенти, які вже є випускниками академії, проте вони щоразу з нетерпінням приходять на наш Бал.

–         Дмитро Панчук: «Проведення подібних дійств в Україні започаткували саме в Острозькій академії. Вперше, ми провели Віденський Бал ще в 2006 році. Думаю, що ця традиція продовжиться і надалі, адже Бал є невід’ємною частинкою святкування тижня факультету романо-германських мов Острозької академії.

Така казкова атмосфера зачаровує студентів. Їх настрій не зрівнюється з настроєм буденних днів. Тому вони з радістю поділилися своїми захопленнями такого дійства і з нами.

–         Тарас Рейтерович: «Всі очікування, які ми покладали на проведення такого прекрасного вечора справдилися. Настрій у мене зараз надзвичайний: романтично-аристократичний, мрійливий.»

–         Наталка Мирончук: « Безумовно, такий вечір не може не захопити, всі мої бажання виправдилися. Настрій, який зараз маю могла б охарактеризувати як вишуканий, аристократичний.»

 

Юлія Мініч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *