Острозька академія: очікування/реальність

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка??‍♀️ Вже другий рік я опановую спеціальність “Українська мова та література” й готова поділитись з вами усіма крутими штуками навчання та життя в ОА. Сьогодні хочу поговорити про те, що “показують на картинці” і наскільки це відповідає дійсності.

Перше, на що ми звертаємо увагу – це зовнішній вигляд. І не важливо, у людини чи в університеті. Цей пункт в “Острозькій академії” просто 10/10. Все, що ви бачите на фотографіях не фотошоп, а цілковита реальність. Академічний парк з невеличким озерцем та качечками, неймовірно розкішна бібліотека, що так і манить гризти граніт науки. А якщо ви з гуманітарного, факультету політико-інформаційного менеджменту чи Інституту права імені І. Малиновського, то до вашої уваги новітні технології нового корпусу. Тільки не забудьте, яка зі скляних дверей відчиняється, бо можете ненароком набити собі ґулю?

Те, що Острог мале місто, це теж правда. Мені здається, за “вікно” у розкладі ви спокійно зможете пройти з одного кінця в інший. Але, якщо у вас промайнула думка про нудьгу в Острозі, то одразу викиньте це зі своєї голови! Усе, що необхідно для комфортного життя та навчання можна знайти у невеликих магазинчиках та в АТБ? Скажу з особистого досвіду, що площа міста взагалі не важлива, коли поруч з тобою люди, які зроблять свято навіть без нічого?

Думаю, ви часто чули про те, що спудеї ОА – це інтелектуальна еліта. Що ж, і це також відповідає дійсності. Навчання в Острозькій академії – це не банальне монотонне читання лекцій з листочка. Це інтерактивні заняття, креативні модульні роботи та можливість розвиватись у різних сферах. З другого курсу у ви можете обрати 2 вибіркові дисципліни будь-якої галузі. Також є велика кількість цікавих заходів, двері яких відкриті кожному. ОА – місце духовного та інтелектуального розвитку.

Аби краще відчути всю цю неймовірну атмосферу я закликаю вас відвідати академію особисто. Це можна зробити на День відкритих дверей, або ж на канікулах. Ми завжди раді бачити всіх у стінах нашої (і, сподіваюсь, вашої) альма-матер?

Якщо виникли якісь запитання, я із задоволенням допоможу вам у інстаграмі @olenka_strrr.
Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі!❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *