Онлайн-зустріч випускників Острозької академії 2022

25 червня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася загальноуніверситетська зустріч випускників у форматі онлайн із застосуванням платформи Google meet. Модерувала захід Ольга Німець, фахівчиня відділу з організації роботи зі студентами та випускниками. З ініціативи Голови Братства спудеїв Лілії павленко було організовано благодійний аукціон. Заступниця голови Братства спудеїв Анна Матласевич провела аукціон, лотами якого були брендовані речі ОА.

«Братство, як орган студентського самоврядування, було є і буде процвітати, давати нову еліту для нашої нації, збагачувати її молодих, перспективних людей. Зараз, на жаль, ми переживаємо непростий, історично важкий період в історії нашої країни. Але український народ готовий віддати все, щоб перемогти цю орду. Братство спудеїв теж вирішило допомогти й організувало аукціон. Виручені кошти будуть передані на Збройні Сили України. Впевнена, що ці кошти допоможуть нашій армії перемогти всіх ворогів», – зауважила Анна Матласевич.