“О і А в ОА”

Останній вечір жовтня запам’ятався для студентів ОА теплою та дружньою атмосферою. Мандрівники-автостопери Олександр Ткачинський та Артур Ґаутама ділилися власним досвідом та роздавали поради для тих, хто тільки починає подорожувати (або давно про це мріє, але не може наважитися).
Хлопці розповідали про те, що не варто боятися поліції в чужих країнах. Найчастіше саме поліцейські можуть допомогти у складній ситуації або ж банально підказати дорогу.
Для студентів особливо корисними були поради щодо фінансів. Гості поділилися своїми секретами як можна на подорожі ще й заробити!
Слухаючи Артура та Олександра, розумієш, що всюди є добрі та гостинні люди, готові допомогти незнайомому іноземцеві. Але, можливо, треба бути трішки безумцем, щоб без вагань піти за людиною, яка просто підходить до тебе на вулиці та пропонує «вписати».
В перервах між історіями Олександр декламував власні вірші, а в кінці зустрічі навіть заспівав дві пісні.
Своїм прикладом Олександр Ткачинський та Артур Ґаутама надихають не боятися змінювати власне життя і відкривати для себе світ.

Автор статті: Вікторія Видиборець