Ніхто не обіцяв, що буде легко

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?‍♀️ Сьогодні я хочу стати для вас (а також для себе) тим, хто зніме рожеві окуляри, які ви могли натягнути на себе навесні ?

Дисципліни не будуть простими, а з деякими справді доведеться боротись.
Ніхто не обіцяв, що буде легко.

Модулі будуть складатися з замудрених питань, а іспити міститимуть у собі 60 запитань, які треба вивчити.
Ніхто не обіцяв, що буде легко.

Зараз ми маємо сидіти за комп’ютерами чи ноутбуками ледь не весь день, а потім ще шукати інформацію на практичні заняття.
Ніхто не обіцяв, що буде легко.

У тебе може боліти голова або бути поганий настрій, а ти все одно ввімкнеш Google Meet та почнеш вводити кодове слово.
Ніхто не обіцяв, що буде легко.

Будь-кого може застати емоційне вигорання в розпалі навчання, а мотивація і бажання помахають рукою і зникнуть в невідомому напрямку.
Ніхто не обіцяв, що буде легко.

? Знаєте, це й справді так. Наша сила у тому, щоб встати і піти далі до своєї мети. До свої мрії.
Зізнавайтесь, усі маємо ідеальну картинку, де ви разом зі своїми кумирами стоїте на одній сцені. Або отримуєте нагороду за визначні наукові досягнення. Чи у діловому костюмі підіймаєтесь сходами на один із поверхів власної компанії. Зовсім не важливі деталі. Головне – не опустити руки зараз.

Весна – час для розвантаження мозку і душі. Сподіваюсь, у вас теж тепло, і ви можете зібратись у прогулянку парком у пошуках чогось прекрасного ? Але варто пам’ятати, що не за горами сесія та модулі. У мене цей етап починається вже зовсім скоро.

Ви пробачте, якщо мій сьогоднішній блог звалився на вас як грім серед ясного неба ? Хочу аби ви завжди пам’ятали, що набагато сильніші, ніж думаєте. Ловіть сонячні промінчики і працюєте у задоволення ?

А також прошу у вас пробачення за те, що так надовго пропала ? Обіцяю, що скоро повернусь до вас із новими порадами. А поки… ⬇️

Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *