На старт, увага, 2 семестр!

Олеся (@kumoeun)

Привіт-привіт! Вже 2 тижні як почався новий семестр і за цей час я познайомилась з двома новими предметами: Історією філософії Середньовіччя та Відродження і Прикладною риторикою.
Якщо з назви першого предмету все більш-менш зрозуміло (як не дивно, я вивчаю про те, як змінювались тенденції у філософії під час Середньовіччя та Відродження, а також читаю першоджерела), то другий може видатись дивним.
Насправді, все напрочуд легко: на парах ми вчимося говорити. Так, батьки в дитинстві не навчили, тож за це тепер береться академія (ха-ха, як смішно, Олесю). Прикладна риторика дуже цікава, викладачка дуже доступно й класно все пояснює, наприклад, закони риторики вона порівнювала з деревом, а також говорила чому риторика важлива, особливо зараз.
[Скоро я почну вивчати нові предмети, але про них вам нічого не розкажу, бо, по-перше, сама ніц не тямлю, а по-друге, збережу інтригу]
Також я маю можливість обирати вибіркові (перепрошую за тавтологію) дисципліни. Є два типи: суто професійні та основні. Серед суто професійних мене привабила етнорелігійна конфліктологія, а от серед основних поки важко вибрати (у списку понад 90 предметів!).
Попри те, що навчаюсь я дистанційно, все ж маю змогу насолодитись спудейським життям! ✨
.
А поки прощаюсь з вами! До зустрічі в наступному блозі!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *