«Ми відкрили Острог усій Україні»

yCyjya-Yov428 березня о 15:30 у стінах прес-центру академії відбувся круглий стіл, присвячений роботі “ОстРадіо”. Для початку присутні могли переглянути промо-ролик усіх радіомовців та дізнатися, що ж таке “ОстРадіо”. На кожного чекав календарик із відповідною емблемою. Опісля, як і має бути, першою виступила керівник радіо Анастасія Клімчук. Йшлося про те, що три роки тому ініціативна група студентів вирішила заснувати радіо, де б проводилися щоденні радіомовлення. Через “ОстРадіо” пройшло близько 50 чоловік, які вклали і свою лепту в розвиток. Щоденно з 19.00 до 20.00 проводяться інтерактиви та відбувається живе спілкування. Це є величезною перевагою, адже ведучі таким чином оживлюють ефір. Також вони співпрацюють із медіа-проектом «Забороняти Заборонено». За цей час “ОстРадіо” проводило багато акцій, з них 2 благодійні. Українські ще невідомі гурти надсилають аудіо, студенти голосують за кращу композицію, подарунок – запис у студії. Справжні радіостанції стають відомим не за рік і не за два, сюди йдуть люди і стараються популяризувати “ОстРадіо”. За сприяння Братства спудеїв оновили сайт, тепер він потужний та красивий. Що ж, ми відкрили Острог усій Україні.

Світлана Паламарчук, заступник керівника радіо, розповіла всім про перспективи їхнього проекту. Він є унікальним серед інших студентських радіо. Та найголовніше – працює 24 години на добу та 7 днів на тиждень. “ОстРадіо” надає мінімальні навики журналістам для роботи на радіо. Практикується обмін програмами з іншими університетами, щоб люди дізнавалися про існування цієї радіостанції. Проте не все так гладко, і є низка проблем. Це і цензура, і нестабільність Інтернету, і відсутність заохочення від адміністрації, і неоплачуваність поїздок на конференції (кошти брали у Братства), також багато кому не подобається музика, що звучить на перервах.

Свої пропозиції висловив Ігор Штельмах, голова Братства спудеїв. Він запропонував написати заяву на фонд Богдана Гаврилишина та через певний час отримати 10-15 тисяч гривень на потреби “ОстРадіо”.

Стаття виправлена. Журналістка перепрошує за недостовірну інформацію, яку вона попередньо вказала у статті.

Яніна Загурська