контра спем сперо, так би мовити

Олеся (@kumoeun)

передусім, вибачте-пробачте, що знов пропала!!
насправді, за цей час назбиралось багацько новин, тож навіть краще, що цей блоґ буде насичений цікавинками!
.
вибіркові дисципліни
.
кілька блоґів тому я писала, які предмети вивчатиму впродовж 2 курсу. так от, вони змінились! не дивуйтесь, просто група не набралась на бізнес-комунікації, тому я вивчатиму кіберкультуру разом з (сюрприз) культурологами! я не засмутилась через це, а навпаки, цей предмет мені навіть більше імпонує! гуманітарна експертиза, польська мова та політична абетка залишається, щоправда, перше ми будемо вчити разом зі старшим на рік курсом філософів (хоча це навіть добре).
.
дистанційка
.
вона досі триває і я вже навіть думаю, якщо ситуація не зміниться, їхати додому (як не дивно, за прекрасним містом Знам’янка можливо скучити). тим не менш, я ще тут і залишаюсь тільки заради людей в Титаніку та походеньок Острогом.
.
тиждень гуманітарного факультету
.
почався тиждень мого факультету і вже вчора викладачі підготували направду миле привітання! заступник декана назвав нас Гучними Українськими Мудрими Ангелятами, а від слів нашого декана я не могла припинити усміхатись.
вкотре радію, що вступила на цей факультет та на цю спеціяльність!
.
нове старе
.
два тижні тому я “закрила” прикладу риторику й можу сказати, що навіть сумуватиму за цим предметом! завдяки йому я тепер намагаюсь слідкувати за своїм мовленням, що, впевнена, допоможе мені на инших предметах!
а минулої п’ятниці у мене почалась логіка. я була налякана цим предметом, коли готувалась до вступу, проте не такий страшний чорт, як його малюють! зізнаюсь, трішки складними видаються ці диз’юнкції, алгебра логіки і всяке таке, проте як ж вивчити логіку без цього?
.
пробне зно
.
зо тиждень тому відбулось пробне зно , і якщо ви були на ньому, то я вам щиро заздрю. у мене воно проводилось в режимі онлайн, тому на основну сесію лячно було їхати, тож вам справді пощастило.
я вирішила пройти цьогорічне пзно з української мови та літератури. не очікувала, що здам його краще ніж своє пробне та основне! 195 балів!
висновок: не перевтомлюйтесь при підготовці, та просто час від часу повторюйте матеріял :)
.
що ж, на цьому у мене все. готуйтесь до зно, відпочивайте вдосталь та читайте блоґи першокурсників ;) бувайте!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *