Клятва братства в новому музеї ?

Цього понеділка у стіни Острозької академії повернулися не лише студенти, але й новий склад колегії Братства спудеїв ?

Саме представникам колегії випала унікальна можливість першими серед студентів відвідати оновлений музей академії.

Сучасний, інтерактивний та цікавий музей – це те, що на тебе чекатиме на тебе під час оновленої екскурсії ?

Проте, для наших першопрохідців екскурсія завершилася дещо по-особливому!

Уся нова колегія Братства спудеїв дала кляту на вірність та праведність у своїй роботі ?

«Я хочу щоб наш склад також увійшов в історію, а ви пишалися своєю роботою» – ГБС Лілія Павленко.

Також кожен член команди отримав нові значки та навіть передали один в музей, на пам’ять про себе.

Отож, ми щиро запрошуємо вас відвідати новий музей та долучатися до активностей від БС ??