?Jingle bell, jingle bell, jingle bell rock Jingle bells swing and jingle bells ring?

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ??‍♀️ З прийдешніми святами, друзі! ❤️ Ось так непомітно вже готуємось зустрічати 2021 рік. Амброз Бірс казав, що “рік – це період із 365 розчарувань”, а моя подруга Надія стверджує, що у 2020 році їх було 366 ? Насправді, треба вміти знаходити щось позитивне у, здавалось би, негативних ситуаціях. Тому, вчимось бачити плюси в 2020. Психологи також радять написати список усіх перемог та здобутків за рік, навіть маленьких. Це додасть мотивації на наступний рік ?

Я поділюсь з вами своїми, а ви зробіть таку акцію вдома, добре?
? підвищила свій середній бал
? проявила ініціативу та стала студентським куратором найкращих першокурсниць-філологинь та літературних творчинь
? знайшла улюблену кав’ярню та спробувала більше 15 видів кавових десертів
? побувала у Києві 4 рази (щоправда, лише проїздом на декілька годин, але ж була! ? )
? поповнила колекцію сукулентів
? знайшла нове хобі
? майже побувала на IMPROV LIVE SHOW
? почала писати блоги

Я не прихильниця складання списків на наступний рік, як ото радять. Але у мене є пункти, які я хочу виконати у 2021. І дуже сподіваюсь, що все вдасться?? А щодо останніх днів цього року, то проведіть їх радісно. Навчання завершилось, і тепер можна присвятити більше часу собі.

Зустрітись з друзями на каву? ☕️ Чудова ідея!
Влаштувати прогулянку ввечері з рідними та насолоджуватись вогниками на ялинці? ✨ Скоріш збирайся і вирушай!
Провести весь день вдома з чаєм та солодощами? ? Тоді вмикайте той фільм, який вже давно хотіли подивитись і вперед!

Не забудьте послухати різдвяні пісні, передивитись улюблені новорічні фільмі, вибрати подаруночки та, звісно, прикрасити ялиночку ?

Традиційно, хочу побажати вам у новому році лише щастя та радості, міцного здоров’я та нових перемог. Нехай у серці палають вогники, як ті, що на новорічній ялинці ? А ваші будні будуть незмінно сповнені радісними щоденними відкриттями, приємними миттєвостями і плідними рішеннями ?

Нехай у 2021 позитивними у вас будуть лише емоції та спогади ?
Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі в новому році! ❤️