І знову перемогли «А ми удвох»

a_26ed6a574 квітня в приміщенні Культурно-мистецького центру відбувся фінал Острозької ліги КВН «Кубок Братства спудеїв». Розважали публіку «Прожитковий мінімум» – збірна економічного факультету, «Адміраль» – збірна інституту права, «Бавовна» – збірна гуманітарного факультету, «Діаспора» та ветерани КВНу – «А ми удвох».
Завдяки підтримці глядачів та рішенню журі перемогу здобула команда «А ми удвох», друге призове місце посіла «Бавовна», а третє – «Діаспора».
Щойно відкрилися куліси, на сцену вийшли красень Андрій Прокопчук та чарівна Ольга Денисюк. Вони розігріли глядачів запальним танцем, це був своєрідний анонс до Danse SHOW «Танці з викладачами», яке відбудеться 17 квітня о 18.00 у Культурно-мистецькому центрі.
Фінал складався з трьох конкурсів: візитка, тріатлон та музичний конкурс. Першими виступати завжди не легко. Проте команда «Прожитковий мінімум» продемонструвала чудову гру. Та що б там не було далі, вони не переймаються, адже про них «подбає «Garnier». КВН команда «Адміраль» зіграли на сцені весілля. А щоб все було реалістично – випустили весільних «голубків». «Бавовна» як завжди показали хороший рівень гри. Як сказав їм декан: « Хлопці, хочете перемогти – будьте самими собою», – так вони і зробили. А от «Діаспора» вирішила показати пародію на вже вищезгадану «Бавовну». Останніми у візитці вийшли на сцену «А ми удвох», які нарешті розповіли глядачам чому ж у команді грають троє.
У наступному конкурсі – тріатлон – команди по черзі зачитували жарти. Після декількох штрафних кіл журі віддало перемогу в цьому конкурсі «Прожитковому мінімуму», і команди почали грати у розминку, задаючи власне питання і відповідаючи на нього власним варіантом відповіді.
У музичному конкурсі «Діаспора» співала про призив до армії. «А ми удвох» намагалися робити ремонт під запальні ритми. «Адміраль» показали відео та заспівали про студентське життя. «Прожитковий мінімум» принесли на сцену баян, а «Бавовна» створили чудовий хор з емблемою «Adidas».
Все було на високому рівні. Чекаємо наступних зустрічей.

Іванна КОСТЮК