Ґрейт камбек!

Олеся (@kumoeun)

Привіт-привіт! Вибачте, що так надовго випала з блоґу, проте я маю що вам розповісти.
Окрім банальних подій штибу Гальшки (виграв економічний факультет, тож я навіть братись за опис вражень не буду), футболу (у спорті я не зацікавлена, тож і це розписувати за потрібне не вважаю).
У мене почались практичні з логіки. На перших лекціях вона видалась мені лячною, адже я не тямила, що від мене хочуть. Але зараз я її обожнюю! Попри те, що навчаюсь на гуманітарному факультеті, я досить легко розв’язую задачі (от нехай потім хтось скаже, що гуманітарії – дурненькі!!).
Також я закрила історію філософії на 91 бал і здала модуль на максимальний бал! Чесно кажучи, я до нього не готувалась (напевне, залишкові знання добряче засіли в моїй дірявій пам’яті).
.
Серед інших подій в моєму навчанні можу назвати зустріч з ректором – першою в моєму житті. Висновок, який я можу винести з цієї імпрези – наш ректор на диво енергійний чоловік! Часом і мені в мої 17 такої енергії не вистачає.
Ігор Демидович розповів про переформатування академії, наприклад моя рідна гума носитиме ймення Інституту соціяльно-гуманітраних наук (хух, приставка «гуманітарних» мене вельми тішить ? ). Мушу византи, від таких змін трішки тоскно, адже я вже звикла до цих назв, проте щось свіженьке – теж непогано для ОА ✨
.
Не одним навчанням я займалась. Коли я вже надто втомлювалась, то ходила на вилазки з друзями з фотоапаратом (Братство спудеїв досі публікує мої світлини, що не може не тішити). Прикріплю нижче вам пару фото, аби показати, які в мене класні друзі та який Острог може бути красивим.
.
А поки дякую вам за увагу, надалі старатимусь писати більше ?
.
P.S. Окрім Дня захисту дітей, сьогодні пройшло ЗНО з української мови та літератури, тож я раджу вам не хвилюватись через результати та добряче відпочити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *