Епізод 3.0

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?‍♀️ Що там, літо промайнуло? Якщо чесно, я навіть не зрозуміла як все так швидко сталося. Наче вчора я раділа успішній сесії й збирала речі додому, а сьогодні знов у дорозі до Острога. Так, ви не помилились – я пропустила перші дні навчання, бо захворіла ?‍♀️ Але я швидко прийшла ‘у форму’ і з новими силами примчала назустріч третьому курсу.

Найважливіше зараз – це віднайти в собі сили та мотивацію. Після літа може бути складно, бо ми гарно відпочивали і повертатися до роботи ой як не хочеться. Тут на допомогу можуть прийти карти бажань ? Створіть собі дошку/стіну, де ви візуалізуєте свої цілі та мрії і гайда втілювати їх у реальність! Для себе я надрукувала визначних особистостей, творчість яких мені подобається/надихає/мотивує. Деяких з них я бачила наживо, і це зарядило енергією ще більше! Тому ще одна порада:

? Не пропускайте круті події

Поділюся з вами свою радістю. Цього літа я нарешті втрапила на музичний фестиваль Atlas Weekend! Емоції просто зашкалювали ? Я мала змогу послухати улюблених виконавців наживо (по секрету, я найбільше чекала на Lida Lee, DANTES та гурт Mozgi). І це був справжній розрив!! Без пригод, звісно, не обійшлося. Погода (яка обіцяла сонце й безхмарне небо) вирішала, що фестиваль занадто спекотний, і потрібно його залити дощем. Це була справжня злива стіною? Але навіть це не зіпсувало усім настрій, а лише взбадьорило і дало нові сили для танців.

До чого я веду: шукайте прекрасне у всьому, і нехай це надихає вас на нові кроки і звершення у житті ✨ А у наступному блозі поділюся з вами першими враженнями від третього курсу української філології (обіцяють, що буде цікаво, а в мене немає причин цьому не вірити) ?

Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *