Дитсанційка, моя дистанційка…

Олеся (@kumoeun)

Доброго ранку, смачного сніданку (навіть якщо ви читаєте це вже по обіді чи пізньої ночі)!
.
Острозька академія знов перейшла на дистанційне навчання. Але я не збираюсь їхати на рідну Кропивниччину, а залишаюсь жити в гуртожитку. У цьому є навіть певна романтика. У Титаніку завше жарко (дякуємо якісному опаленню та прямо-таки гарячій воді), тож я запасаюсь літрами чаю, легкими футболками та відчиненими навстіж вікнами. А щоб пити не тільки один чай, можна забігти у “Візит” – магазинчик, що знаходиться неподалік, купити печива з родзинками та знов піднятись в гуртожиток.
Ось так вчора й пройшов мій день. Правда, ходила по печиво не я, а моя сестра-сусідка-одногрупниця, хоча кого це хвилює?..
.
Коли академія закрилась на карантин у жовтні, я поїхала з Острога через тиждень, а цього разу, як я писала раніше, залишаюсь тут. Відчуття дуже схожі на ті, що були тоді – трішки сумно, бо багацько людей роз’їхались по своїм містам, а гуртожиток вже не наповнений галасом, гучною музикою та вибухами сміху. Хоча в цьому є переваги – тепер спиться спокійніше :) Ще з деякими знайомими-друзями домовились “кучкуватись”, щоб займатись не тільки навчанням.
.
Дещо про гуртожитки. Мої батьки вчились в регіональному педагогічному університеті, де гуртожитки розподілялись про факультетам, тобто історики могли жити тільки з істориками, філологи – з філологами. Моя мама, попри те, що вчилась на істфаку, жила з фізматовцями (де, власне, й зустріла мого тата). Гуртожиток був блочного типу,(коли батьки намагались пояснити, як це, то все одно я не могла втямити різницю межи коридорним та блочним типом), мав вісім поверхів та відсутність опалення та нормальних душових та туалетів – весело жилось, одним словом.
Так от, в ОА гуртожитки не закріплені за факультетами, але часом в гуртожитку переважає якась одна спеціяльність ( у моєму – це правники, тож знайомлячись з людьми тут, навіть можна не запитувати, на кого вони вчаться), Мій Титанік має коридорну систему, а нещодавно мені пощастило піти в инший гуртожиток, який має блочну систему, але і вам не можу пояснити яка саме ця блочна система. Але що тій, що в иншій системах живуть класні люди :)
.
Щодо навчання – я вже скучила за авдиторіями. Гуманітарний факультет вчиться в новому корпусі (ще тут вчаться правники та політико-інформаційний менеджмент), тож коли я сиджу на парі, завжди спостерігаю за студентами та студентками, що фотографуються на фоні академії. Також вже сумую за моментами, коли крокуючи коридорами академії, зустрічаю знайомих (особливо рада філософам-старшокурсникам). Сподіваюсь, я недовго чекатиму зустрічей на просторах академії.
.
Що ж, це все, що я можу вам розповісти. Готуйтесь до ЗНО, не забувайте про відпочинок та бувайте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *