Дистанційне навчання. Part 1

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ??‍♀️ Сьогодні поговорімо про дистанційне навчання або як не зійти з розуму на онлайні.

Для мене це вже не перша дистанційка, тому з впевненістю можу сказати, що проходить вона легше. У березні все було раптово і ніхто не знав як це буде, а я навіть забула взяти з собою додому зошити ? Спочатку ми всі хотіли назад, деякі стресували, а я сиділа і кайфувала від того, що я сиджу вдома, в рідному Херсоні. Так, я була тією людиною, що зраділа карантину (не закидайте мене за це помідорами ? ). А вам хочу порадити круті штуки, які допоможуть “пережити” дистанційне навчання:

? Не накручуйте себе, як оту солодку вату на паличку.
Онлайн – це не вирок, а нові можливості. Ми обов’язково повернемось до академії і надолужимо все пропущене. Налаштовуйте себе морально. Все у нас буде добре, головне – це здоров’я. ?

? Зберігайте режим.
Не варто відкладати усе на останній день, а потім в гарячці намагатись закрити всі “хвости”. Так, знаю по собі, що це дууже важко, але лише таким способом ви врятуєте себе від безсонних ночей перед заліками та іспитами. Тим паче, вдома ми маємо більше вільного часу, аніж в Острозі.

? Відпочинок важливий!
Весь час сидіти в онлайні, постійно перебувати в сидячому положенні перед екраном не піде на користь вашому здоров’ю. Обов’язково робіть перерви між навчанням: почитайте улюблену книжку ? , помалюйте ? чи складіть пазл – зміна діяльності покращить ваш настрій і ви неодмінно почуватиметесь краще. А можливо, ви маєте кіно чи серіал, який вже давно висить у вашому “to do list”, то дистанційка дає тобі таку можливість! Виводь картинку на великий екран, бери якийсь смаколик ? і відволічись від поганих думок.

? Гуляйте!
Справді, невеличка прогулянка на свіжому повітрі (але обирай малолюдні місця) допоможе тобі “провітрити” мозок ? та відігнати від себе всі негативні думки. Така розрядка просто необхідна, аби ви відчували легкість та змогли продуктивно працювати. Тим паче, свіже повітря корисне для вашого здоров’я ?

Тож, не сумуйте, якщо ви досі на дистанційному навчанні, адже листопад – це місяць, коли падає листя, а не настрій ?

Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *