Анонс: Дискусія “Чому нації занепадають?”

В рамках Днів Науки НаУ ОА буде проведена дискусія довкола книги Д. Аджемоглу і Дж. Робінсона:

“Чому нації занепадають?”

Тема, що не дозволяє залишатися байдужим до майбутнього власної держави, тому разом із організаторами запрошуємо всіх до дискусії та обговорення!

Трохи про книгу: Ґрунтуючись на п’ятнадцятирічних дослідженнях у галузях історії, політології та економіки, автори — Дарон Аджемоґлу та Джеймс Робінсон — легко і доступно пояснюють, чому економічний успіх держав не залежить від культури, клімату чи географічного положення. Науковці переконані: країни стали найуспішнішими через те, що їхні громадяни повалили владну еліту і створили суспільства, де головною цінністю стали рівні економічні та політичні права кожного. На їхню думку, саме свобода робить світ багатшим.

Коли і де відбудеться?

○ Середа, 29 березня 2017 року о 15:30 (5-а пара) в ауд. № 6

Учасники:

• Олександр Дем’янчук, доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології НаУКМА, перекладач книги українською мовою

• Юрій Мацієвський, доктор політичних наук, доцент, керівник Центру політичних досліджень НаУОА
• Микола Зайцев,
доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри культурології та філософії НаУОА
• Іван Топішко,
кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу НаУОА

Модератор:

• Дмитро Шевчук: доктор філософських наук, доцент, декан гуманітарного факультету НаУОА

З повагою, науковий підрозділ БС