Дім.

Олеся (@kumoeun)

Що ж, вже місяць я – спудейка Острозької академії. На жаль, через коронований вірус ми змушені вчитись дистанційно. Але хіба це робить навчання нуднішим? Звісно ні!

Отже, сьогодні йдеться про предмети, які я вивчаю.

Вступ до філософії

На цій дисципліні я дізналась звідки взялась філософія, теорії її походження та речі, які вона вивчає. Наприклад, про буття, свідомість, світогляд та людину. Спочатку се видається важкуватим для сприйняття, проте насправді це надзвичайно цікаво! Особливо дискутувати на дані теми (найкрутіше, що ти ніколи не правий, але й не маєш хибну думку!)

Релігієзнавство

Чесно кажучи, коли я вперше побачила релігієзнавство в переліці дисциплін, які вивчатиму, то знітилась. Тема релігії завжди була для мене наче туманною, я нічого не тямила в релігійних течіях та дотичних до релігії речах. Але викладачка пояснює все доступно про її походження, різницю між конфесіями та инші речі + дає цікаву додаткову літературу. Можу сміливо сказати, що цей предмет – мій фаворит!

Етика

Також не можу оминути етику, хоча може здатись – до чого вона до філософії? А все вельми просто – як людина виховувалась, в якому середовищі виростала – такий світогляд та тип мислення в неї складався.Наприклад, я вивчаю як трактували в різні часи мораль та моральність. Етика дозволяє краще розумітися в деяких деталях, які потім ми обговорюємо на філософії!

Історія філософії

Хоча я мала лише одненьку лекцію, проте щось мені підказує, що історія філософії полюбиться не менше, аніж инші предмети! Починається історія, звісно, із стародавніх часів (що ми зараз власне й вивчаємо).

Також тут викладаються инші предмети штибу Історії України, Англійської мови, Української мови та наступного тижня матиму перші пари з Історії Острозької академії! Ці дисципліни викладають дуже хороші викладачі та викладачки (особливо мені до вподоби яка в нас класна та жартівлива викладачка з Української мови!)

Зізнаюсь, навчатись тут нелегко, хоча живучи в гуртожитку та гуляючи з друзями, навчання видається не таким тяжким. Острозька академія дарує не тільки якісне навчання, а й купу різноманітних подій та знайомства з чудовими людьми, тож тут ніколи не буде нудно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *