дім 2.

Олеся (@kumoeun)

привіт-привіт!! за мою тривалу відсутність можна було подумати, що я займалася чимось цікавим цілі канікули, але, направду, ні:)
я намагалась братись за науку, так би мовити, але згодом просто ✨ прокрастинувала ✨ . але останнім часом в голові засіла думка, що скоро почнеться навчання, а я геть не готова до нового семестру. тому я взялась повторювати історію стародавньої філософії, читати книжки про історіософію (наука, яка вивчає сенс історії) та писати конспекти. словом, було чим зайнятись.
.
завтра почнеться мій найнеулюбленіший місяць — лютий. добре, що він водночас є найкоротшим.
так склалось, що в Острог я повернусь аж в березні і вперше в житті я так чекаю початку навчання.
також вже з’явився розклад, на мене вже чекають нові предмети та нові викладачі.
часом не віриться, що я вже майже півроку як студентка. майже півроку як я почала дружити та спілкуватись з купою чудових людей.
майже півроку тому Віка з 40 кімнати дивувалась, що топтанка — се не відбивна, а пюре, майже півроку тому Мар’яна з 18 підбігла до мене з сестрою з криком “Ви з Титаніка*, так?”, майже півроку тому з Євою з 21 ми ходили шукати м’ясо для супу, майже півроку тому я ходила фотографувати Острогстрог з Регіною з культурології.
швидше б з вами знову зустрітись.
я скучила.
незабаром я знов повернусь додому.
.
24-31.01.2021
.
сей блог не вельми структурований, проте я виклала абсолютно все, що давно тривала а голові. цінуйте тих, хто поряд і тих, хто далеко.
любови вам!
.
*Титанік — гуртожиток №4, aka найкраще місце на світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *