«Держава в державі»

cQ8kt8VKMkgПід егідою цього гасла 18-го березня 2013 року представники Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія» провели презентаційні конференції у навчальних закладах міста Луцька.

У гімназії №21 ім. Михайла Кравчука одинадцятикласники радо зустріли Олену Орєхову та Ангеліну Любас, які розповіли їм про переваги навчання в Острозі. Одна з учениць, Анастасія Хілевська, поділилася своїми враженнями про зустріч: «Презентація «Острозької академії», що пройшла у нашій школі, була дуже цікавою та корисною як для учнів, які мають намір вступати до цього ВНЗ, так і для решти абітурієнтів. Більше того, нас привабили і самим містом Острогом».

Окрім цього, активісти Братства спудеїв провели зустріч зі студентами-представниками таких факультетів Східного національного університету ім. Лесі Українки: філології та журналістики, соціальних наук, історичного, географічного, психологічного. Олена, Ангеліна та Дмитро Нечипорук розповідали про особливості студентського самоврядування, науково-дослідну роботу та розмаїття дозвілля в НаУ ОА. Також  досить гармонійно виглядав виступ випускника Острозької академії, 25-річного юриста Андрія Корнелюка. Влучні нотки гумору колишнього КВНщика додали атмосфері неформального, дружнього духу.

Зустріч зі студентами відбулася у корпусі №8 на теренах Інституту філології та журналістики. Студенти СНУ, декан Громик Юрій Васильович та викладач Мединська Алла Миколаївна дали кілька слушних порад представникам БС в НаУ ОА та розповіли про можливості співпраці. Зокрема, охоче погодили обмін студентськими публікаціями в академічній та університетській періодиках. Вважаємо, що перший крок до плідної взаємодії двох провідних університетів етнічної Волині здійснено успішно.

Читачам бажаємо творчої наснаги на шляху саморозвитку! Шануймося…

 

Ярослава Савош,

Студентка-журналістка, ІІ курсу СНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *