Чергові вибори Голови Братства спудеїв

Шановні спудеї та спудейки Національного університету «Острозька академія»!

Завтра (07 жовтня) з 9:00 до 16:00 відбудуться вибори Голови Братства спудеїв НаУ ОА в онлайн-режимі. Для голосування використовується спеціальна платформа.

Щоб проголосувати, перейдіть, будь ласка, за покликанням: https://vote.oa.edu.ua

Важливо! Авторизуватись потрібно з акаунту (електронної скриньки) зареєстрованого в домені університету oa.edu.ua. Це слугує для підтвердження того, що Ви навчаєтесь в університеті, зазначені в списку студентів та маєте право голосу. Усіх користувачів система шифрує, тому голосування є таємним. Академічні скриньки, які належать не студентам, не будуть допущені до голосування за допомогою фільтрації.

Щоб проголосувати натисніть на кружечок біля варіанту, який відповідає Вашому волевиявленню. Обравши варіант, який відповідає Вашому вибору – тисніть кнопку «Голосувати» («Vote»). Голосувати можна лише раз. Голосувати до 9:00 чи після 16:00 не можна. Результати голосування будуть оприлюднені 07.10.2020 після підрахунку.

Дільнична, виборча комісії перебуватиме в приміщені Братства спудеїв. У разі термінових питань, несправностей, або інших технічних труднощів пишіть на скриньку Голови виборчої комісії valerii.myronchuk@oa.edu.ua або дзвоніть за телефоном +380972064645

З повагою,
Виборча комісія на виборах Голови Братства спудеїв.