Бути студентом – це… мати свою позицію!

Привіт, студенте!

Останнім часом в Україні відбуваються напружені події. Хоч ми знаходимося у сотні кілометрів від Києва, ніколи не стояли осторонь суспільних подій. Історія повторюється, минулого року ми вже висловлювали свою позицію – вона залишається незмінною.

Сьогодні студенти з усіх куточків України вийшли на “побачення” до Офісу Президента. Братство спудеїв НаУ “Острозька академія” висилає свою “валентинку” з підтримкою українського студентства. Незважаючи на відстань у сотні кілометрів, сьогодні ми разом з вами!

Ще під час першого страйку пліч-о-пліч підтримували і разом відстояти наші інтереси і боротися за правду. Так само і сьогодні.

Усвідомлюємо, що на вашому місці може опинитися будь-який університет. У кризові часи, коли твориться історія ми українське студентство з усіх куточків країни, висловлюємо вам свою підтримку.

Об’єднавши наші зусилля, ми об’єднаємо усю країну!

Відправляємо свої теплі обійми і валентинку! Справедливість переможе! ? ?