?Attention, офлайн!

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?‍♀️ На календарі передостанній день зими, а на порядку денному важлива справа – вихід з онлайн навчання. Як-от кажуть: “Ready? Let’s go!”

А я вам розкажу невеличку таємницю ? У зв’язку з певними поважними причинами моє повернення до Острога відкладається на тиждень. Я вже повідомила усіх викладачів та домовилась про відпрацювання (це насправді дуже важливо), тому ніяких проблем у мене не буде ??‍? Але я хочу підтримати вас і дати декілька порад, якими зазвичай користуюсь сама:

? приїдьте раніше.
Намагайтеся не приїжджати до острозького місця проживання аж ввечері, за ніч до навчання. Краще бути вже опівдні, а якщо є можливість – за день. Так у вас буде час відпочити та навести лад у кімнаті ?

? серед речей – найголовніше.
Не знаєте як перевезти чи передати усі ті речі, які вам необхідні? Є у мене один спосіб. Поділіть усе на дві частини: те, без чого не обійтись / те, що можна отримати пізніше. Таким чином ви зможете зрозуміти куди і коли відправляти. А деякі речі і взагалі залишите вдома, то побачите, що вони вам непотрібні ?

? порядок на столі – порядок у голові.
Я – людина творча, і у мене майже постійно на робочому місці якісь папірці, наліпки, маркери чи навіть фарби. Але є одне ‘святе’ місце, де завжди все впорядковано – така собі “робоча зона”. Там усі зошити, які мені необхідні, ручки та олівець, гумка, лінійка та декілька інших дрібничок. Це насправді зручно, адже все під рукою і не треба шукати тої ручки десь під столом ?

Я думаю, ви вже неодноразово чули цих декілька порад, але, мабуть, не звертали на них уваги. Та вони справді дієві та допоможуть вам потроху увійти у ритм офлайн. Вже зовсім скоро ми побачимо наших друзів, знову відсвяткуємо дні народження чи інші свята та до ночі писатимемо конспекти. Впевнена, що ви сумували за цим ? Тому, я сподіваюсь, що у вас буде легкий перехід від дому до авдиторії та все вдасться ?

Тож, налаштовуйте будильник на ранковий час, аби не проспати перше авдиторне заняття у другому семестрі! ?

Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *