АНОНС: що відбуватиметься в ОА 14 квітня

Якщо ви вже пакуєте валізи їхати завтра додому – не поспішайте. Цей тиждень аж ніяк не хоче втрачати нашої з вами  уваги до заходів, які вже стоять на сцені за привідкритою завісою. Отож…..

ЧЕТВЕР, 14 квітня

–  день Факультету Міжнародних відносин з ярмаркою, аукціоном, фотозоною та іншими заходами впродовж дня.

деталі: за покликанням

– презентація-дискусія книги К.Бабкіної “Щасливі голі люди” о 12.20 в ауд.№7

деталі: на сторінці

– дискусія “Для чого йдуть навчатися в університет?Мотивація при вступі до внз”  о 14:00 в ауд №6

деталі: дивимось тут

– лекція “Неоосманізм. Велика близькосхідна  війна та політика Туреччини” Києв,  19:00 год

деталі: тут

І не забувайте, що є події, які чекають на вашу участь:

– розпочинається продаж сертифікатів  на фільм “Острог: в тіні історії”. Ім”я власника сертифіката  зазначатимуть у титрах фільму.

деталі: Острог: в тіні історії

–  реєстрація на мандрівний табір “Стежками князів Острозьких”

деталі: за покликанням.

– продаж білетів на концерт фіналістів  Євробачення – PUR: PUR

деталі: ТУТ

– діє інтелектуальний марафон. Всі охочі можуть запропонувати свій вислів.

деталі: марафон

– триває виставка робіт Георгія Косміаді

деталі: розміщені тут

– волонтерство на Всеукраїнському заході “Зробимо Україну чистою разом!” в Острозі.

деталі: для охочих

– реєстрація на поетичний відеомарафон “Авторське задзеркалля”

деталі: за покликанням

– реєстрація на проетк “Ніч в музеї”

деталі: далі

–  6-й Всеукраїнський конкурс “Моральний вчинок”, який триватиме до 20 квітня 2016 року.

деталі: на сайті

– Практикум «Подорож до Світу Юридичних Фірм: шлях від paralegal до Партнера Юридичної Фірми» м.Острог, 16 квітня

– у головному корпусі НУОА біля ауд №15, 16 виставка присвячена ІІ Міжнародній науково-практичній конференції циклу “Реформація 500”.

От і все. До завтра о цій же порі.