Анонс: “Гальшка 2017”

23 березня в «Острозькій академії» на конкурсі краси «Гальшка року» обиратимуть найгарнішу серед найрозумніших. Студентки університету демонструватимуть не лише вроду, а й гармонію зовнішності та внутрішнього світу, розум і людські якості, талант і артистизм, грацію і вишуканість.

Традиційно, змагання складалось з чотирьох конкурсів: представлення учасниць, відтворення одного дня з життя Гальшки Острозької, конкурсу «Заповіт Гальшки» та конкурсу талантів. Натомість цього року другий етап замінили на бліц-опитування. Що з цього вийде, покаже лише час і практика, хоча я впевнена у гарній підготовці наших дівчат (їх відповіді на запитання для Міс Всесвіту попередніх років можете подивитись ось тут).

Учасниці встигли дати два інтерв’ю (одне для нас, одне для ОГО.ua). Цього року участь приймають: Мар’яна Давидюк від Гум. факультету, Анна Герасимчук від РГМу, Анастасія Арнова від ПІМу, Ірина Прокопчук від Інститута права, Олександра Фомін від факультету МВ та Юлія Лашта від Економ. факультету.

Квитки можна замовити у ваших деканатах у заступників деканів з виховної роботи, починаючи з понеділка.

Склад журі вже відомий: 1. Кінах Микола – режисер Острозького народного аматорського театрального колективу районного будинку культури;
2. Микола Бендюк – художник-реставратор;
3. Анастасія Хеленюк – директор музею історії Острозької академії;
4. Ольга Лозюк – Начальник міського відділу культури та туризму;
5. Дарина Швая – екс-директор КМЦ;
6. Вадим Бондарчук – приватний підприємець, власник відділу «Комп’ютерної допомоги» в «Смарті».

Бажаємо всім учасницям гарних вражень і приємних несподіванок!

БС і його PR відділ :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *