Академія обрала «Пана Острозького 2013»

pan_ostrozkyi_b14 березня у приміщенні КМЦ відбувся захід «Пан Острозький 2013». Острозька академія вкотре поспіль вирішила визначити, хто ж із юнаків найталановитіший, найхаризматичніший та найартистичніший. Весь вечір із залом були ведучі Юлія Зозуля та Роман Скорий. Кожен факультет висунув представника, який може принести їм перемогу: Богдан Шабаровський – інститут ім. І.Малиновського, Олександр Бухвал – факультет політико-інформаційного менеджменту, Андрій Осташ – економічний факультет, Михайло Куземський – факультет міжнародних відносин, Володимир Савчук – факультет романо-германських мов, Василь Махлюк – гуманітарний факультет.

Як і зазвичай, конкурс розпочинався «Представленням». Учасники старалися підійти досить креативно, глядачі мали змогу прослухати монолог у напівпітьмі, спостерігати за технікою малювання піском, почути гру на саксофоні, переглянути презентацію на проекторі, поглинути у філософські роздуми та подивитися відео-представлення «Вася Махлюк, а хто це?».
Наступний етап – «Відтворення образу одного з видатних діячів Острожчини». Ось тут юнаки мали змогу продемонструвати свої акторські здібності. Всі учасники ввійшли в образ:Б.Шабаровський на один вечір став Іоникієм Малиновським, О.Бухвал обрав постать Федора Острозького, А.Осташ та М.Куземський зображували Костянтина-Василя Острозького, В.Савчук обрав Симеона Слуцького та В.Махлюк зіграв Дмитра Сангушка.
Кульмінацією вечора стали феєричні номери найцікавішої частини вечора – «Талант». Тут учасники могли не обмежувати себе і показувати глядачам все, на що вони здатні. Номери були різноманітні: звучали пісні, розігрувалася сценка, поєднувався танець із малюванням. Заключною частиною вечора були промови заповітів. Свято супроводжувалося виступами студентів Володимира Конончука та Анастасії Тимошенко.

Весь вечір над виступами конкурсантів спостерігали та оцінювали їх судді: Галина Скрипковська, Катерина Єсіпова, Марія Данилюк та Тетяна Свентах. Вони довго визначали, кому дати ту чи іншу номінацію. Отож, «Пан Талант» – Михайло Куземський, «Пан Шляхетність» – Богдан Шабаровський, «Пан Мужність» – Олександр Бухвал, «Пан Неповторність» – Володимир Савчук, «Пан Артистичність» – Андрій Осташ, якого привітав головний редактор видавничого дому «ОГО» Віталій Голубєв із перемогою в онлайн голосуванні та нагородив його дипломом. Василь Махлюк приніс перемогу гуманітарному факультету, ставши не лише «Паном Острозьким 2013», а й «Паном Глядацьких Симпатій» та отримав грошову винагороду від заступника міського голови Віталія Ундіра, сертифікат на безкоштовну фотосесію він редактора газети «Острозька академія» Юлії Яручик та приз від «Студії Д».
«Я вклав всі сили,- каже переможець Махлюк Василь, – Важко було вигадати креативний виступ. Я все добре зробив – от і виграв. Хвилювання на конкурсі «Заповіт» давалося взнаки, але як тільки я подивився в зал – все пішло саме. Думаю, що всі суперники виступили достойно».

Яніна Загурська