А в Острозькій академії – «Вусатий день»

b7d7Gp5a_EY Цей день вони присвятили цьому довгому, рівненько підстриженому, закрученому та такому необхідному справжньому українському козаку волоссі– вусам! Організатори склали розважальну програму, в ході якої всі бажаючі могли взяти участь та добряче посміятися. По радіо звучали фразеологізми, прислів’я та приказки про вуса. Упродовж перерв знімалося відео за темою «Яких вусатих українських письменників ви знаєте?» аби перевірити ерудованість студентів та викладачів академії. Також роздавали «Вусаті вірші», тобто уривки з добре відомих поезій, але перероблені так, що в кожному використовувалося слово «вуса». Було зроблене полотно з фотографій вусатих письменників, на тлі якого всі охочі фотографувалися із саморобними вусами. «Чому день вусів – тому що у день сміху звичайні люди мали можливість відчути себе вусатими, – зазначила магістр української філології Наталія Коваль. – Водночас, ми популяризували вусатих письменників української літератури (та й не тільки). От так от. Було дуже цікаво спостерігати, як потім під час практичного заняття студенти “вдягали” вуса і відповідали».

Яніна Загурська