А що, вже все??

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?‍♀️ Як приємно вам писати і розуміти, що ти вже 3-й курс ? Так-так, у нас вчора закінчилась сесія останнім іспитом з історії української літератури (все пройшло чудово, оцінками наша група задоволена) і тепер починається справжнє літо! Зізнавайтесь, вже придумали чим будете займатись? Бо я – так ? Наразі мчу додому та в дорозі складаю список “to do” справ. А з вами хочу поділитись думками (або ж модним розумним словом ‘інсайтами’) щодо 2-го курсу:

? будь готовий до всього, адже сьогодні ти сидиш вдома, а завтра тобі вже треба бути в академії
? готуйся вчасно
? якщо сильно захотіти, то можна й гори звернути
? студентське життя – це не тільки навчання, а ще й спогади
? мрії здійснюються, лише треба зачекати і вірити
? якщо маєш ціль, то для тебе не існує перешкод

Можливо, вам ці фрази здались загальними, але насправді вони яскраво характеризують навчальний 2020-21 рік ? Були й не надто позитивні моменти (куди ж без них), але якщо чесно, то я щаслива. Насамперед через те, що ми дочекались заслуженого відпочинку, а ще й тому, що я багато вивчила, дізналась купу цікавої та корисної інформації, яка у майбутньому допоможе мені стати висококваліфікованим працівником ?

Я щиро вітаю усіх, хто з чистою душею і ‘закритою’ сесією вступає у літній відпочинок. Сподіваюсь, ви проведете його незабутньо, а також знайдете час для самовдосконалення чи нового хобі (це важливо). Абітурієнтам бажаю вдалої вступної кампанії та переступити поріг (хоч і лише для подачі документів) того університету, про який ви мріяли. І всім-всім чудового літнього спекотного сонечка, бажано у тандемі з білосніжним піском та прохолодним морем! ?

Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі восени! ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *