А що далі?

Оленка (@olenka_strrr)

Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ??‍♀️ Ось нарешті ми відсвяткували всі свята (вибачте за тавтологію ? ) і вже за тиждень повернемось до навчання. Чи готові ви? Сподіваюсь, що так ?

Взагалі канікули стали для мене відправною точкою в новому році. Щоб 2021 не був схожий на попередній рік, я почала зміни вже з перших тижнів. Я, як фанатка короткого волосся, вирішила оновити зачіску і заодно окуляри. Зізнаюсь, що я давненько так не кайфувала ? Зміна образу дала мені нові сили та мотивацію на те, щоб зробити 2021 рік найкращим. Тому вам порада – якщо ви втомилися і здається, що вже немає нічого, то просто зробіть у собі якісь зміни (пофарбуйтесь, не бійтесь обрізати волосся або купити новий аксесуар). І ви здивуєтесь як це допоможе вам оновити себе морально ?

До речі, як ваші канікули? Про мою основну подію я вже розказала ? Але поділюсь це однією новинкою. Цілими днями я пропадаю над картиною, яку треба розмальовувати за номерами. Я відхватила собі величезний розмір з багатьма маленькими деталями. Так, складно, але дууууже цікаво ? Є чим займатись перед початком нового навчального семестру.

Заряджатись позитивними емоціями перед складним періодом просто необхідно! Якщо у вас на вулиці ще досі є сніг, то біжіть та радійте цьому моментові ❄️ Бо потім будемо сидіти за ноутбуками (скоріш за все, початок семестру буде дистанційним) та сумувати за свіжим повітрям між заняттями ? А також закінчити всі свої справи, аби увійти в лютий 2021 кращими версіями себе ?

Проведіть останні дні канікул радісно, слухайте улюблену музику, подивіться нові серіали (рекомендую “The Winx Saga” від Netflix, це просто вауваувау ?, а герої, не дивлячись на попередній хейт, закохають вас з першого погляду?). Вже скоро ми почнемо отримувати нові знання, а поки – розважайтесь ❗️ ?

Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *