Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ?♀️ Сьогодні писати цю фразу особливо приємно, адже 25 травня ми святкуємо День філолога. Вітаю всіх тих, хто стоїть на варті правильної вимови, коректного наголошування слів; усіх, хто виправляє друзів і родичів, коли мова в них кудись йде (а не “йдеться), а ранок самий кращий (замість правильного найкращого) ?
Якщо ви, як і більшість, досі думаєте, що після випуску з філології ми “лише й можемо, що піти працювати вчителем української мови”, то цей блог точно для вас ? Почнімо з того, що філолог – це ширша професія, ніж учитель. Звісно, ми можемо йти до школи та навчати дітей, але це не максимум. Ким же можуть працювати випускники спеціальности “Українська мова і література”?
? редактор
? журналіст
? копірайтер
? літературний критик
? письменник
? коректор
Моя історія шляху до філології проста. Я обрала цю професії ще задовго до завершення школи. У 5-му класі моя вчителька української мови запропонувала мені спробувати свої сили у відомому мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка. І з тих шкільних часів я щороку ходила на всілякі олімпіади та конкурси, посідала призові місця і вивчала українську мову ? І ось, вже другий рік я в “Острозькій академії” пізнаю правопис і читаю різні класичні твори відомих письменників.
Я бажаю вам знайти свою улюблену професію, аби після роботи ви отримували лише задоволення, а не бажання відправити все під три чорти ? А якщо раптом вам у playlist все вже набридло, то Євробачення (фінал якого відбувався 22 травня) має для вас купу крутих треків, які засядуть у вашій голові надовго (Україна наробила такооого ШУМу в Європі, пишаємось ? ) ? ?
Ще раз вітаю філологів зі святом ? А також пам’ятайте, що на вулиці супер тепло, тому не забувайте за прогулянки в парку ?
Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️