Привіт, на зв’язку юна філологиня Оленка ??♀️ І поки ми продовжуємо мати заняття в онлайн форматі, я хочу поділитись з вами порадами щодо навчання (якщо ви раптом проґавили блог про те, як не зійти з розуму на карантині, то скоріш читайте попередню публікацію!) ?
? Прокидайтесь за 30-40 хвилин.
Не варто йти одразу “з корабля на бал” і тільки-но покинувши своє ліжечко сідати за ноутбука. Виділіть трохи часу перед парами для сніданку та дайте організму прокинутися. Тоді ви будете більш сконцентрованими на матеріалі лекції ?
? Ліжко – не для навчання.
Мабуть, усі грішили проводженням лекційних заннять під теплою ковдрою. Хоч ви і можете записувати інформацію і це здаватиметься вам звичною лекцією, це зовсім не так. Ви занадто розслаблені і гарантую, що користі буде 0. Стіл та сидяче положення допоможе організуватися та почувати себе як в авдиторії (що, неодмінно, сприяє навчанню) ?
? Записуйте усе.
Не думайте, що хтось зробить електронний конспект і колись, як раз на горі свисне, ви перепишете його собі до зошита. Робіть все одразу, бо потім не зробити нічого, це вже я вам кажу зі впевненістю ? Лекція – це час, коли ви отримаєте максимальну корисну інформацію, її варто записувати одразу та закарбовувати у своїй пам’яті. Тим паче, на сесії конспекти точно стануть рятівним колом у морі заліків, модулів та іспитів ?
? Тримайте свої пристрої зарядженими.
У вас важлива пара, а світло зникло за п’ять хвилин до заняття? Така неприємна ситуація сталась зі мною минулого року. І знаєте що скажу? Мене врятував лише телефон, на якому було 90% і ноутбук, який мав достатньо заряду для пари. Інколи є такі заннятя (модулі, наприклад), які от просто ти не можеш пропустити. А коли всі пристрої заряджені ви зможете роздати інтернет або ж пройти тест прямо на своєму телефоні ?
Сподіваюсь, що ці поради хоч трохи допоможуть вам почуватися краще на дистанційці. Не сумуйте, бо все робиться на краще ?
Мийте руки з милом (це важливо) і пам’ятайте, що ви дуже кльові. До зустрічі! ❤️