День закоханих

Бажання від спудеїв Острозької академії.

Дорогі наші спудеї та працівники університету! Вітаємо усіх із чудовим святом – Днем закоханих! Кохання – це саме те почуття, заради якого звершується більшість подвигів, долаються найнедосяжніші вершини.
Нехай кожен з нас має у житті таку людину, з якою можна розділити всі радості та невдачі, разом посумувати та помріяти, кохати та бути коханим.

14 лютого Братство спудеїв намагалось допомогти вам у нелегкій справі. Ми влаштували популярний формат побачень – speed dating (з англ. – швидкі побачення). 5 пар студентів зустрились у романтичній атмосфері. Найкращі пари отримали сертифікати від наших партнерів – кафе “Карамель”, “ВКав’ярні” та “Амерікано”.
Надіємось, що пари, які сформувались під час цього заходу насправді знайдуть своє щастя!

Альбом зі світлинами святкування ви можете знайти на нашому сайті.