Відкрите семінарське заняття «Welcome to Europe!»в Острозькій академії

DSC_0253У Національному університеті «Острозька академія» 11 квітня відбулося відкрите семінарське заняття «Welcome to Europe!»(Let’s explore Europe).

Як зазначає організатор заходу, кандидат наук з державного управління, старший викладач кафедри політології Віталій Лебедюк, ідея проведення відкритих тематичних занять з питань Європейського Союзу народилася ще три роки тому. З того часу заняття перетворилося з буденного у святкове, оскільки в кінці курсу «Європейська інтеграція» студенти мають змогу позмагатися у брейн-ринзі. Такі заняття виховують в молоді інтерес до цінностей європейської цивілізації та розширюють кругозір студентів щодо процесів, які відбуваються у ЄС.

Учасники заходу й усі запрошені змогли дізнатися чимало цікавих фактів, наприклад, в якій європейській країні проходить щорічний фестиваль сиру, в якій європейській країні побудований найвищий автомобільний міст у світі, в якій європейській країні було вперше у світі побудовано метрополітен тощо.