16 лютого – День єднання

Ми є. Були. І будем ми!
Й Вітчизна наша з нами.
©️І. Багряний

Ці слова як ніколи актуальні.
Крізь віки видатні постаті, діячі історії, митці звертаються до нас – сучасників.

Ми знаємо і пам’ятаємо як нам далася незалежність України, не одне покоління українців страждало заради нашого майбутнього. Сьогодні ми повинні віддати їм шану, об’єднавши свої зусилля заради щасливо майбутнього ☝?

Ми студентство – молоде покоління українців, кому як не нам дбати про майбутнє своєї держави?!

Сьогодні в наша університетьська родина приєдналася до святкування Дня єднання. Дружньо, в один голос в стінах Острозької академії з уст працівників пролунав Державний Гімн України ??

«Я пишаюся Острозькою академією і її працівниками, бо в жодного з нас не виникла ідея залишити університет чи Україну і шукати десь кращого життя»