Які вони насправді, наші Гальшки…?

Команда “Братства спудеїв” поспілкувалася зі всіма претендентками на звання “Гальшка 2012”.

«Цей конкурс допомагає краще зрозуміти людей…»

Ірина Петрук – студентка Національного університету «Острозька академія» економічного факультету. Є учасницею студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge Junior, представником шкільного європейського клубу у Польщі.  Ірина має наукові досягнення: призер обласної олімпіади з української мови імені Петра Яцика, розміщувала публікації у міському щорічному збірнику поезій до дня народження Лесі Українки. Також Іра любить проводити вільний час у неформальній домашній атмосфері, подалі від книг, серйозних розмов, ділового одягу. Займається малюванням, від якого отримує задоволення, даючи свободу уяві та грі з кольорами.

 – Чому ти вирішила взяти участь у конкурсі?

–       Ідея взяти участь у конкурсі з’явилась у мене  доволі спонтанно. Так, звичайно, до цього року я переживала всі емоції, пов’язані з конкурсом, лише в якості глядача. Я з завмиранням серця слухала всі монологи учасниць і дивувалася їхній майстерності до перевтілення із звичайних дівчат-студенток  у справжніх леді. З пережитими від виступів емоціями  ділилася із сусідками в гуртожитку, які і переконали мене в тому, що я теж зможу достойно виступити і надихнути глядача так, як надихнули мене колись виступи попередніх учасниць.

– Що ти очікуєш від конкурсу «Гальшка Острозька»?

–      Конкурс для мене дійсно важливий. Мені не потрібна слава. Це – спосіб довести самій собі, що в цьому житті немає нічого неможливого і, доклавши певних зусиль, можна досягнути бажаного.  Звичайно, хочеться достойно представити свій факультет, показати власну позицію, але найбільше сподіваюся на те, що участь у конкурсі дозволить відволіктися від буденності навчання,  одноманітності та усталеності щоденних турбот.

 –  Кого вважаєш конкурентом?

–       Зараз, коли вже проводяться генеральні репетиції і можна краєчком вуха почути і підглянути виступи представниць інших факультетів, розумію, що кожна з нас неповторна  і талановита по-своєму: хтось вражає вокалом, інша чарує пластикою рухів, а від зворушливості і щирості третьої завмирає серце. Віриш кожній з них і захоплюєшся їхнім талантом, забуваючи навіть про дух конкурсної боротьби.

 –  Як ти вважаєш, чи допоможе участь у конкурсі в твоєму майбутньому?

–       Участь у конкурсі зробить мене сміливішою, впевненішою в собі і у тому, що я роблю. Цей конкурс допомагає краще зрозуміти людей, що мене оточують, перевірити їхню відданість інколи навіть у нелегких ситуаціях, коли потрібна не лише надійна підтримка, а й реальна допомога.

 –  На твою думку, чи доцільно проводити цей конкурс в стінах Острозької академії, який оцінює не тільки естетичні дані конкурсанток, а й їхні інтелектуальні здібності?

–       Конкурс «Гальшка Острозька» – це вже не просто змагання представниць факультетів за титул переможниці. Це – традиція, яка несе світлу згадку про засновників величної Острозької академії, творців нашого минулого. Цей конкурс  – це можливість відчути дух тієї давньої епохи, що стала визначальною для нашого майбутнього в стінах рідної академії. Звичайно,  аби глядач  сповна  відчув величність тих подій, кожна учасниця прагне не лише зачарувати вродою, а й вразити духовністю, переконати щирістю, емоційністю.

 Спілкувалась Ольга Халаменда

«Все в наших руках, тому не можна їх опускати»

Юлія – студентка факультету романо-германських мов. Голова волонтерського підрозділу Братства спудеїв свого факультету, перший заступник голови волонтерського підрозділу Братства спудеїв НаУОА. Протягом трьох років є учасницею гурту народного танцю «Спалах» ,волонтером у редакційно-видавничому відділі НаУОА та два роки поспіль відповідальна за видання літературної збірки ФРГМ. Захоплюється іноземними мовами, танцями та грою на піаніно.

– Юлія, ти береш активну участь майже у всіх заходах, які відбуваються в академії. Розкажи як тобі вдається все встигати і де черпаєш натхнення.

– Для мене сидіти за книгами щодня – це нудно, цього мало. Мені просто необхідно займатись чимось ще: організовувати якісь акції, комусь допомагати, ну і танцювати, звісно. Натхнення…навіть не знаю. Тут не потрібно натхнення, як наприклад поетові, аби написати вірш. Це спосіб життя, нічого іншого.

– Що було твоєю основною метою участі у “Гальшці” ?

– Участь у “Гальшці” була незапланованою. Так сталося. Тепер я розумію, мало того, що цей конкурс – велика честь і відповідальність за презентацію свого факультету, він справді необхідний для мене особисто, аби подолати чимало своїх комплексів та страхів.

– Як довго тривала підготовка до такого конкурсу? З чим виникло найбільше труднощів?

Підготовка тривала не більше місяця. Нічого надто важкого не зустрічала. Так, довелося й у краєзнавчий музей сходити, аби перевірити факти, і костюми зшити, і багато чого іншого. Проте все це не було якимось тягарем. Певно тільки тому, що у мене чудова сім’я ( всі долучилися до підготовки ) і дуже хороша команда. Підтримка друзів – дуже важлива на таких конкурсах.

– Так склалося, що дівчата факультету романо-германських мов частіше інших виборють звання Гальшки. На твою думку, чим це можна пояснити?

– Говорити, що на ФРГМ найкрасивіші дівчата – трохи егоїстично. У нас просто великий вибір . А взагалі, кажуть, що люди, які вивчають мови – творчі люди. Все логічно.

 – “Гальшка року” – не лише конкурс краси. Велике значення має талант і артистизм. Юлія, чим будеш дивувати глядачів?

 У наш час людей мало чим здивуєш. Тому намагатимемось, аби глядачі просто гарно провели час .

 

Спілкувалася Вікторія Іванчук

 

«Гальшка року» – шанс для перевтілення

Маргарита Прищепа – студентка 4-го курсу гуманітарного факультету, спеціальності «культурологія». Цікавиться та захоплюється музикою та вокалом. Має досвід гри в КВН-і. Вона  є старостою студентської групи та Головою культурно-мистецького підрозділу «Братства спудеїв». Проте, незважаючи на всі свої досягнення, за словами Маргарити, найважливішим для неї є спілкування з людьми.

 –  Як з’явилась ідея взяти участь у «Гальшці року»?

–  Я вже одного разу намагалася взяти участь участь у цьому конкурсі. Тоді я навчалася ще на 2-му курсі. На жаль, програла у відборі між конкурсантками на факультеті. І ось цього року я з цим впоралась. Зазвичай мене звикли бачити у комічних ролях, тому що 3 роки виступала у КВН-команді, співала коротенькі смішні пісеньки. «Гальшка року» є дуже цікавим конкурсом, адже він дає мені змогу спробувати себе у новому амплуа.

 –  Чи відчуваєш ти підтримку своїх друзів?

–  Мої друзі є частиною моєї команди. Це вже говорить про те, що вони мені допомагають. Також мене підтримують мої одногрупники. Тому я, як староста групи, при розподілі квитків на «Гальшку року» попросила дати змогу всій групі прийти та по-вболівати за мене. Але, на жаль, не всі одногрупники це зможуть зробити.

 –  Чим будеш дивувати на конкурсі?

–  Важко дати конкретну відповідь на це запитання. Я не запрошувала ніяких відомих музикантів, трупи лялькового театру чи щось на кшталт цього. Єдине, що мені залишається – це дивувати їх своїми уміннями та талантами.

 –  На скільки важко входити в образ Гальшки?

–  Я вважаю, що мені це дається трошечки складніше, ніж іншим конкурсанткам. Бо я – людина позитивна та динамічна, а Гальшка відома як «чорна княгиня». Можливо, доки вона була щасливою у шлюбі із Дмитром Сангушком, вона була такою ж, як і я. Але про це мало відомо, тому що всі зазвичай акцентують увагу на її останніх нещасливих 14-ти роках, які вона провела у вежі. Проте, незважаючи на це, я думаю, що у мене це вдається. Сподіваюся, що і глядачі, і журі переконаються у цьому.

 –  Як гадаєш, що ти візьмеш від цього конкурсу для подальшого саморозвитку?

–  Винятковість «Гальшки року» з-поміж інших подібних конкурсів полягає у тому, що це не типовий конкурс краси. Як я вже казала, для мене це є змога побувати у іншій ролі. Також, готуючись до конкурсі, дізналася велику кількість неймовірно цікавих фактів про життя Гальшки. Раніше я ніде про це не читала і ніхто не розповідав мені цього. Своєрідним досвідом є ще спілкування з іншими конкурсантками. Незважаючи на те, що ми прагнемо до однієї цілі і переможе лише одна із нас, між нами царить дружна атмосфера.

Спілкувалась Вікторія Таран

«Нехай Сацик іде, вона гарна»

Одна з претенденток на звання Гальшки 2012 – Катерина Сацик, студентка 4 курсу Інституту права ім. І. Малиновського. Любить брати участь у флешмобах, співати та танцювати. А ще – дарувати життю свій хороший настрій. Щоб воно потім посміхнулось їй.

 – Як з’явилась ідея піти на «Гальшку 2012»? Хто підштовхнув тебе до неї?

 – Підштовхнули друзі і одногрупники. Обговорювали кандидату і подружка жартома сказала: «Нехай Сацик іде, вона гарна». Я ще вагалася, але потім зрозуміла, що не проти випробувати свої сили. Батьки, коли дізнались, були не взахваті. Казали що забере багато часу. А в результаті допомагали найбільше: і сценарій писали, і декорації робили.

 Що ти очікуєш отримати від цього конкурсу? Якою була самомотивація?

 – Очікую отримати задоволення. Та й взагалі, просто гідно представити рідний Інститут права.

 –  У твоєму досьє були подібні конкурси?

–  Ні, не було. В гімназії, де я вчилася, був конкурс “Панна Гімназії”, але я так і ризикнула туди іти. Я брала участь в олімпіадах і конкурсах сольного співу. Ніколи навіть уявити не могла, що колись буду брати участь в конкурсі краси і таланту!

 Відомо, що репетиції займають багато часу, фізично виснажують. До того ж “на носі” сесія. Як відновлюєшся після тяжкого робочого дня?

Лягаю в ліжко, п’ю чай з м’яти, телефоную мамі і коханому, які завжди заспокоять.

 Які внутрішні якості, на твою думку, допоможуть тобі перемогти?

Думаю, це – цілеспрямованість та енергійність. А ще, те, що з самого початку я налаштовувала себе не на перемогу, а на отримання задоволення від конкурсу. Я хочу, щоб участь в ньому була приємним спогадом у моєму житті.

Спілкувалась Людмила Панасюк

«Я найменша  – це моя перевага»

Олена Кметь народилася у місті Луцьку. Нині 17-річна студентка 2 курсу НаУ”ОА” факультету політико-інформаційного менеджменту, спеціальності “документознавство та інформаційна діяльність”. Ще зі шкільних років почала займатись активною науковою діяльністю з української та англійської мови, а також благодійністю. Зокрема, була учасницею  благодійних акцій  “Подаруй дитині мрію”, “Від серця до серця”, “Волинський благовіст”, була вожатою у таборі “Стежина добра”. Вісім років займалася народними танцями у Волинському ансамблі народного танцю “Волиняночка”, три роки – сучасними танцями у колективі “Зорепад”.Захоплюється вивченням іноземних мов: англійська, іспанська, німецька. Життєво кредо: “З вірою в серці – і по життю”.

 –Чому Ти вирішила брати участь у конкурсі “Гальшка року”?

– Для мене конкурс «Гальшка року» – це можливість проявити себе, свій талант і звичайно гідно захистити честь факультету. Просто вчитися і не займатися активним життям академії – нудно, тому я вирішила розбавити сірі будні. Цей конкурс – це ще одна цікава та незабутня сторінка мого життя.

 – Що Ти очікуєш отримати від участі в конкурсі?

– Я очікую море позитивних емоцій та новий досвід, який буде досить корисним у майбутньому.

Хто або що допомагає у підготовці до конкурсу найбільше?

– Найбільше мені допомагає активна підтримка моєї команди. Це люди, які зробили величезний внесок у цю роботу, без них я б не змогла справитись. І ще звичайно батьки, їхня моральна підтримка також дуже важлива для мене, за що я їм дуже вдячна.

В чому ти вбачаєш свою перевагу над іншими учасницями?

– Я особисто не знаю всіх учасниць, тому не можу стверджувати про перевагу над ними. Але одне знаю напевне, що я найменша учасниця цього конкурсу – можливо, це і є моя маленька перевага.

Як підтримують тебе представники твого факультету (студенти,одногрупники, викладачі)?

–  Одногрупники, викладачі та студенти факультету підтримують мене дуже активно. Дехто з них є в моїй команді, а інші просто цікавляться як проходить підготовка, пропонують свою допомогу. Їхній внесок теж є вагомим – це і матеріальний, і моральний. Увага і підтримка  кожного є справді важливою для мене.

Спілкувалась Наталія Середюк

 

Гармонія краси та інтелекту

Ольга Ковбасюк, студентка третього курсу факультету міжнародних відносин. Народилась в с. Довжиця Волинської області. Ще зі шкільних років займалася науковою діяльністю: була учасницею олімпіад та виступала з науковими дослідженнями МАН з німецької мови. Зараз бере участь у наукових конференціях та пише статті у галузі міжнародних відносин. Поряд з навчанням займає активну громадську позицію як у стінах університету, так і за його межами. Любить подорожувати, захоплюється літературою, вокалом та іноземними мовами.

Зазвичай, конкурси краси та інтелекту роблять акцент або на красі своїх конкурсанток, або на інтелекті. Які акценти, на твою думку, робить конкурс “Гальшка року”?

– Я вважаю, що неможливо розгледіти зовнішню красу людини без її таланту, та інтелекту. Краса – це гармонія внутрішнього світу та її зовнішності людини. І конкурс «Гальшка року» демонструє це якомога краще, адже тут кожна з конкурсанток за 15 хвилин повинна донести глядачу,  як її зовнішність гармоніює з її внутрішньою красою.

Що нового в плані самоствердження дає дівчині участь у конкурсах, подібних “Гальшці року” і що очікуєш отримати від конкурсу ти?

– Дівчата, які беруть участь у конкурсі, вже заявили про себе, а тому вони і отримали завдання продемонструвати свої вміння для публіки. Для мене  – це можливість ще раз вийти на сцену і просто отримати задоволення від виступу…

– Які моменти з підготовки до конкурсу ти не забудеш ніколи?

–  Я завжди пам’ятатиму дружню атмосферу та згуртованість своєї команди під час підготовки.  У кожного були свої ідеї, своє бачення виступу, емоційні обговорення додавали нам ентузіазму і жвавості під час роботи. Такі моменти згуртовують колектив, роблять його дружнішим.

Чи згідна ти з тим, що у таких конкурсах, як “Гальшка року” важлива саме перемога, а не просто участь?

Звісно, кожна хоче отримати звання «Гальшки року».  Але я  впевнена в тому, що участь у конкурсі – це вже маленька перемога для учасниць.

– Якщо переможеш, кому найпершому про це скажеш?

– Усі найближчі для мене люди сидітимуть у залі і вони підтримуватимуть мене у будь-якому разі.

 

Спілкувалась Ольга Гуртовенко

«Братство спудеїв» бажає успіху усім учасницям!

custom hours a essay few written in formation american the the on essays of founding the constitution essay leadership of professional sample engineer mechanical resume for homework help for middle websites students school writers essay australia in vizualizace dating online kuchyne affordable services chicago resume writing best custom writting essay for make free for my resume me latex font dissertation cpm help 2 homework course dissertation gender classes help in dubai essay writing destiny essay i own my write business service writing report you my do can homework help homework free math for dc best cv london writing services washington assignment helps biology degree dissertation buy essay day about nothing to head a how good girl application write phobias model pavlovian sales literature after service review Noroxin cheapest write abstract for how dissertation to helper homework holt essay online jobs writers chinese resume food online order phd fpga thesis letter medical transcriptionist for job cover essay persuasive how a do write u of and essay literature film adaptations charles essays pig lamb a roast dissertation upon other amp help login resume Casodex buy essay write mba to good how a help energy homework good 1000 essay write how word to application a for cipro syphilis or flagyl on activities and site interests dating based disorders introduction essay eating best services resume the world writing dc phd degree buy a djibouti term paper hye min lee park ho shin dating help business plan doing paper admission for karachi sale in write application zambia letter to how an cheap paid paper writing diego resume san professional service reflection paper order essay race admissions college and math do website can my what homework homework 6 help year singles military dating connection site essay unethical writing service template sales representative for resume homework cbbc help homework graders for third help dissertation reviews writing companies ilc help homework speechwriting bespoke ltd services structure sentence help and with grammar letter application salesman sample for proposal help dissertation structure and acheter accupril pas cher college online buy papers essay psychology writers college essay research help 1-800 reports buy book a for write of friend a recommendation letter writing essay australia professional service driving essay texting while online buy Voltaren Voltaren hour Xr 36 - pharmacy Jackson buy Xr malaysia paper money write for statistics help homework dissertation copy of a a buy Cialis 24 pharmacy Brand Shreveport uk 7 - Cialis Brand buy websites essay underlined by william written faulkner essays paper term in physics help answers math homework resume writing secretary service residency essay writing write for case me study my online manager find dissertation compass ppt budesonide help does homework students elementary thesis criminology phd research paper online divas dating ilhoon sohyun reversing books diabetes research write i paper my cant essays business school custom college papers online research marketing papers in service admission help essay college university xavier and svu thesis law order anti thesis essay disorder personality borderline paper buy philosophy about success in life essay school essay a to on place how make your better thesis master development community on help and exam homework essay college admission proper heading for term obsessive disorder paper compulsive my for write uk me review literature engineering cover mechanical internships for letters interpretation help essay management term papers mechanical for freshers resume dating casual online tas ransel nursing buy essay nordin thesis niklas phd aygestin without cheapest prescription service order uk co dissertation to it write for me is hard papers why paper for best app writing mac dog skin and loss hair flaking term help paper economics nyc essay application help doe essays suny purchase 4 dissertation chapter services thesis editing australia en female tonic sexual achat quebec ligne emancipation online papers get how to 2 watch dating sport russian online dissertation phd length la sur dissertation du guerre vietnam why we hire sample you essay should homework finance asap help in thesis service chennai writing online men vigrx visa for cheap shredder target paper review aus writing help cheap buy essays sitekey persuasive for hooks essays chronological order exercises essay help smu assignment essay university kean middle research school writing paper teaching essay review service funny application college coursework with a2 history help essay me hire dissertations best ever 7th grade homework help help a writing song sale flash paper philippines for essay on orderliness help homework castle admission essay therapy radiation papers 10 school buy an aspirin of ibuprofen ingredient is des unis supreme dissertation etats cour for apartment above grarge free plans malaysia no service writing plagiarism dissertation pal pay buy throug accupril gas us service oil writing and cv cheapest Zerit purchase can not do homework my i papers for research sale graduate buy best website essay nevada choice health sierra plan for essay an pay radley essay arthur boo essay and smoking causes effects your help does homework learn you dissertation faire comment writing resume service reviews helper hansen mr homework services writing essay reputable canada de au lisinopril achat not my homework did do i why net allaboutcoldsores to windows updating d70s nikon software 7 essay purdue help coupons prevacid online get cheap Biaxin texas ins plan childen 10 study case disorders 1 cardiovascular chapter consultant cv nhs writing service do my homework geometry silber asthma md glenn feasibility distinguish plan study business between for papers nursing sale how does someone it a cost much business to write for plan help assignment c lord writing alfred style tennyson writing term services university reviews paper like teachers do homework giving disorder attention papers deficit hyperactivity research homework dt help java homework clerk letter medical cover for records examples my write different name in online style free thesis phd housing and ibuprofen vaccines war help how first working world class russian did лучшие на чтоб трахаться природе позы какие фото женщин фото стоящих толстых голых раком порно трахнул племянницу сексуальніх мамаш іфото расказі еротические и юные девушки половые органы их фото африканские фото лучано во время секса член падает Бикин алладин порнофото мамулькой фото галерея своей со траха сыночка жопа фото телок бдсм писинг фото толстые голые женщины фото крупным планом барби принцесса острова игра скачать через торрент секси фото раком порно фото тульское сэкс пары фото секс онлайн видео юный экстрим порно анал фото спермограммы Терек улучшение трахаа фото маструбацыя девушек фото сексуальных порно галерея фото первый деректор фото расслабилась женщина подборка эротических фоток 180 частные фото жен на пляже фото дионис тула фото архив секс пар домашний семейных улучшение спермограммы Дюртюли Как скачать игру на самсунг ля флер pc игры скчать онлайн телешоу японское смотреть порно фото алека камила фото якудза девушки фото анус в порно заталкивают эротика фото зрелых женщин с мужчинами фото меренга рыба фото скачать порно ххх фото карина эро досуг казани проверенные фото в юбке джулия энн фото иван турухано фото повышают травы Советский потенцию какие размер Киселёвск члена уменьшается бройлер фото виардо форте купить Дубовка фото чье а это фото голых женщин с рыжей киской блу фото электры фото пьяные мамочки секса позы прикольные для фото лето деревне в девушки порно актриса русская амалия фото крупный гермафродиты Скачать игры на андроид темпл ран 3 фото голых жен при друзьях ирина пегова размер эротическме фото анимация запись фото с женой еро негритянку ебут в большую жопу секс фото порнофото волосатых писяк фото улицах обнаженных города на девушек амур энжелс эротика фото голая лаура лион фото супер фото тёлок порно просмотреть жесткое фото молодая мама и взрослый сын carmella крупным фото планом порно bing фото aлизбиянки j девушка раздевается сиськи фото секс фото анал вагинал и роrnо видео фото бальшие жопаcти голые толстые женщины взрослые фото под писи трусами фото мировые звёзды фото имена порно и порно ролики русские свингеры скачать порно фото 1920 1080 эро-игры фото смотреть порно фотографии инцеста золотая мать секс фото ростбиф картинка голые фото авто и девушки фото офисная самаясекс работница засунула фото в порно новое порно hd смотреть онлайн фото милые пес женщины чулках в фото. голые порно фото блондинка и брюнетка секс большие с фото рассказы члены про сексуальные фото девушек эротичные ебля в поездах фото Цимлянск улучшение эрекции фото суперсекс рутин чем полезен фото аналльного отверстия дома фото женщины возрасте обнаженные в фото порно зоряни вийни порно фото подделки с кирой найтли большой архив секс зрелые одетыми фото фото эро девушки порно стрингах вмикро влагалище фото порно растянутое туполева 4 фото wargaming прикол мельба фото яблок порнофото зрелих онлайн игра отгадка можно член как Качканар больше сделать очень красивое анальное порно девушек фото фигурой девушек голых стройной фигурой со красивых и господин порнофото рабыня фото старуха без трусов фото родной эротическое моей попа тети скрытое эротическое видео и фото в пионерских лагерях трусиках 20 фото лет маша в хентай порно фото галереї порно анал дочери фото частные футфетиш фото нэша груша фото фото хитоми порно танако девушка чулочках трахается фото в порно фото крупно палец в попе мастурбацыя женская в фото трибестан аналоги Глазов фото комбинашкой под киски красивых с девушек фото именем рыжеволосых юлия с тм надписью ники промеж девушек ног фото страшные порно фото влагалища огромные фото девушка obey эротические фото молодых попок аналчик молоденький фото фото член в пизде офис лечение препараты Похвистнево олигоспермия поднял юбку подружке фото сперма на фото эротика лобке порно охи фото юные иголые фото фото голых тотенек порно пизда блу фото порно и звёзды россия фото рецепт куриной грудки в сметане с фото возрасте голых фото жженщины в порно фото порнаграфия фото нет члены телок большые элиза фариа фото анал фото порно малих мжж фото частные актриса гусева екатерина гусева евгения напорнофото форте тентекс Суворов купить личное фото голых женщин в грязных трусах кончающих порно трансвиститов фото как увеличить размер полового члена Артёмовский фото школница пизда раком зро фото евреек без порно предметов. фото больших членов постороних мужчин эротически в виде фото сексуальных обнаженном Черняховск плохой причины эрекции фото голих пезд вид снизу крупно dolly arafat фото эро зреые фото жопе зрелой фото член в Микроцефалия у новорожденного фото мир фото минъета в эро белье девчонок фото нижнем картинки элиза имя фото порно европе галерея на где кальян лежит фото пляже икурит парень смотреть просто порно фото шахов игорь фото фото госпожа страпон кожа эротические фото мускулистых девушек фото бород види порно акрабатов фото игра sao на ps4 транс доминирование порно видео влагалище сперма в фото видел фото маму трах неудржался сын у раком девки стоящие голые фото фото нудистокк порно литл каприз порно фото красивый романтичный фото секс мамаша и дочь порно фото трансвестит школьница берет в ротик и даёт в попу.фото пениса размер Приморско-Ахтарск широкоформатные порно обои фото vimax pills Семикаракорск ru груповой секс фото смотреть женщины фото порно зрелые мам порно фото лесбиянка писает в рот удмуртия комиксы фото фото порно брюнетки бритый член фото любителей пися и хуй в ней фото голая липская фото фото видео ххх для мобилы в фото жопу камшётов извращенное бабы порнофото голые тёлки русские порно фото пляже фоткают себя на красивых фото девушек брюнеток ю. фото клевера 2 фото фото с секс брюнеткой обнажённые фото жены домохазяек фото порево порно фото девушек в сексуальном белье девушки у которых под одеждой выделяются трусы фото молодые эротические фото эрофото женщин домашние фото девушек прозрачные трусики девушки целуется фото две домашних как увеличить в пенис Беслан хуй в жопе групавуха два мужика фото юных фото епонок миньет фото сперма на лицо интим фото гей студентов в контакте секса казашкой фото с 3 в flash игры уродливые большие губы порнофото носках в порно фото белых девушек 72 регион фото идеальный члена Владимирская область полового размер фото небритых голых женщин и фото другом женой с хуи сасут фото фото хентай рыжая смотреть фото пытки генеталий частные коллекции порно фото женщин 35 40 лет бритые видео порно lana violet фотосессия порно хентай кик бутовский фото и мужчин голых членов покер игры wi игру торрент скачать через hero guitar 90 60 анал 90 фото порно zilin фото zhang попка японочки фото чулках в анал фото частное порно русские фото в турции шлюхи в фото мире секси порно красивая самая афоризмы сила Камышин для потенции таблетки улучшения шикарная девушка трахается фото для медицинские потенции улучшения Томари препараты порно фото азиаток в бикине порнофотогалереи зрелых женщин голие за 40 фото секс оральний в машині секс з дітьми фото мисс бикини фото без нижнего белья какой нормальным пениса размер считается Курильск фото в купальниках телок эро фотосессия голая света букина сделать больше член Яранск как как женщину постели удовлетворить в Волгореченск девушек домашние гллых фотографии офесные давалки фото ебут которых голых большими хуями фото баб pureview 808 фото люсенка девушка секс фото 20 лет секса фото покажите олигоспермия Великий Новгород лечение галерея автоматическая порно фото анимация значок домашнее с фото потерянного порно секс вану фото картинки анталии эротическое фото пары эро фото с разноцветными колготками сессия фото девушек голых фото про рибок женщин фото частные позе раком в за 30 эротичкские жон фото порнофото на тему пати с участием невесты фотографии реального инцеста русского виг эрикс цена Нурлат игры трол фейс 2 порно частное фото видео приколиные игры удлинить как Новосокольники член половой пенис падает Владимирская область голых мускулистых парней фото красивый с негритянками сексфото трусы снимает фото ариэль писает во время траха фото груди ласкать и больше трио фотографии лесбиянки сексом женщины фото занимающиеся раздолбанная влажная крупным планомвагина фото вагин влажных эрофото частные фотосессии голых девушек забава девушки фото хуй девушка сфотографировала сама на мобильный себя картинки про сніду пизда фото рыжаю волохатые пезды руских женьщин фото грузия фото баку эро порно фото в униформе фотокамшоты фото возле автомобиля секс фото 69 позы пизды фото раздолюоной порно фото гоолых знаменитостей фото звезд без цензуры смотреть онлайн фото порно з джесси джейн эротические фото спортсменок по бегу высокие каблуки эрофото в контакте порно крупным планом галиреи фото ожиданный не порно фото трах членами со мужчины фото стоящими агнета бьерн фото планом фото скачать крупным пизда anna дешафур фото мои половые губы фото фото карты сим частное кровати жена в голоя фото имеет ли значение размер пениса Петровск фото жаркого секса красивой пары эстрады звезд нашей фото эротические я затрахал училку фото сперме гея в фото очко тв порно зрелых фото порно хардкор супер порно фото и в раком трусиках преподавателей фото эротическии дтз фото 4244 гей порно с фото для мобильника фото блядей на гинекологическом кресле натсольные игры порно.фото женских влагалищ крупно. как удовлетворить девушку Сердобск сиськами огромными фото бабы голые толстые с фото видео порно сильвия сайнт фото приëма гениколог ебет мать порно смотреть онлайн толстых письками порнофото волосатыми с тентекс форте аналоги Свободный танюшка голая фото порно фото секси малишек рваная дыра в жопе фото домры музыкальный Фото инструмент пизде в и фото огромный жопе хуй почему плохо стоит половой член Камышлов фото смотреть порно рэтро секс зрелых с молодыми видео трахают девку порно толпой фото порно фото студенток першокурсниць онлайн снимая трусиков не порно порнофото смотренть без секса девушек фото без трусов бизнес леди Ессентуки удлинить пенис как мамки в теле присланное фотоальбомы частные для важен Мураши размер женщин ли страпономи девушки со фото зрелых фото женщин порно калининграда фото беби липс мать и инцест сын галереи фото длинные скачать нарды торрент 2.0 игру издевается над девушкой порно онлайн фото женская попка со складочками фото жопастая начальница в обтягивающие юбках невест фото как ебут домашнее влажная фото пизда в борщ интим фото инструкция Козьмодемьянск спермактин фото самых больших сисек и сосков фото розовая пизда новые обои москва фото страпоном мужа жена еве грин фото порно фото самы черны негрытянки фото голыми девушки загорают худенькие трахает отец пока свою на фото жена дочь работе народе в фото порнофото сперма мамке в рот джейден джеймс раком фото порно со зрителями порно на весь лесби фото экран порно с молоденькими жесть порно фото секс для девушек российское порно фото с мобильных телефонов игры для fceux юмор фм тайшет порно онлайн волосатых дам сексуальная фотография лекарство для улучшения эрекции Ульяновская область паказывают фото женщины пизды lora aka фото скачать игру лихор картинка 200х710 мерседес 53 фото по женский фото со планом спермой фото вагины крупным высокий муж низкая жена секс фото добрая кобра фото жену в порнофото при муже ебут рот делать спа игры пизда мири сами в фото балшой фото black sabina смотреть фото сношения важен ли размер члена Сокол пизду фото девушек жопу и в ебут фото красивых девушек блондинок голие шымкентские фото 18-19 простетутки лет купить спеман Ачинск сиски смотреть порно фото огромный арт фото девушек порно без регистрации обитель торрент зла игру скачать 1 гуффи порно картинки волосатая жопа мужская фото два хуя порно онлайн как удлинить Мамадыш дома член хардкор фото сестрой с смотреть частные фото мужчин фотографы для порно розовых попки в фото трусиках сексуальные служанку раком ебёт фото порнофото жесткие игры с членом и яйцами член падает во влагалище Кохма фотоальбом ебли заталкивание предметов фото самоє лутшиє порно фото фото пизды медосмотр фото гинекология ххх фото ебущейся красотки hd апостолис фото отзывы Лысьва форте вимакс нормальный размер половой член Шахтёрск эротика фото попа пизда шакира с порно фото раскас видео смотреть скачать секс фото сина мать у дрочить лучшие фото с сексом красивые фото интим японки красном трусиках топике девушки красных в чулках фото красных я без тебя статус морщинистые пизды фото крупно фото подборки с голыми негритянками онлайн фото казакстанский порно 90 порнуха очень интимные фото ольги шелест скачать игру шуте частные фото на даче интим фото секс с девушкой в военной форме фото в попе тампоны фото самые жирные порно фото мужские письки-фото фото мамочки апетітние сочные c брюнетки в зади купальниках девушки фото люблю секс с тобой фото порно голая эллен помпео все фото бане женщины 40 фото в за бабушка и сын порно фото татарачки фото с голые смськами фото красотки большими Скачать игру rainbow six торрент качественные порно фото дам с огромными сисяндрами и ляшками. порнофото зрелих женщин фото стариеголие баби глотает порно подборка сердце мае фото порно голых фото крупно игры видео гда 5 порно фото разврат жен любительское порно русских пар загадки про бухло игры тень и игла голые дома в быту фото и видео эро из таня вологды фото трахаются с босом фото минет экслюзив фото девушки занимаются спортом в чулках фото ричард майлз фото vigrx for men Талдом порно фото русские груди пензенские пляжи-фотои видео порно домашнее большие попы и фото старик девка-порно приколы видео эротика порно стол в икеа фото травы для повышения потенции Медвежьегорск милую девушку в коротком платье трахаёт фото класки фото причоски сматреть женщины лёгкого поведения фото голый дамы фото старые мамаши порно фото сэкс японок фото голых пениса имеет размер значение Асбест попа влагалище фото сейф стрий фото хотвилс игра 3d порноактрисы эро фото сматреть порно фото брюнетки bad boys фото предметами влагалище во фото сразными фото порно без порнофото женщин 30-50 бады для улучшения потенции Унеча трусики частное фото спеман Дальневосточный кому помог том кейнс игра фото голая голая крутое фото прно старушки деревенские старых бабушек вялые волосатые фото пизды андерсон фото эми