Які вони насправді, наші Гальшки…?

Команда “Братства спудеїв” поспілкувалася зі всіма претендентками на звання “Гальшка 2012”.

«Цей конкурс допомагає краще зрозуміти людей…»

Ірина Петрук – студентка Національного університету «Острозька академія» економічного факультету. Є учасницею студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge Junior, представником шкільного європейського клубу у Польщі.  Ірина має наукові досягнення: призер обласної олімпіади з української мови імені Петра Яцика, розміщувала публікації у міському щорічному збірнику поезій до дня народження Лесі Українки. Також Іра любить проводити вільний час у неформальній домашній атмосфері, подалі від книг, серйозних розмов, ділового одягу. Займається малюванням, від якого отримує задоволення, даючи свободу уяві та грі з кольорами.

 – Чому ти вирішила взяти участь у конкурсі?

–       Ідея взяти участь у конкурсі з’явилась у мене  доволі спонтанно. Так, звичайно, до цього року я переживала всі емоції, пов’язані з конкурсом, лише в якості глядача. Я з завмиранням серця слухала всі монологи учасниць і дивувалася їхній майстерності до перевтілення із звичайних дівчат-студенток  у справжніх леді. З пережитими від виступів емоціями  ділилася із сусідками в гуртожитку, які і переконали мене в тому, що я теж зможу достойно виступити і надихнути глядача так, як надихнули мене колись виступи попередніх учасниць.

– Що ти очікуєш від конкурсу «Гальшка Острозька»?

–      Конкурс для мене дійсно важливий. Мені не потрібна слава. Це – спосіб довести самій собі, що в цьому житті немає нічого неможливого і, доклавши певних зусиль, можна досягнути бажаного.  Звичайно, хочеться достойно представити свій факультет, показати власну позицію, але найбільше сподіваюся на те, що участь у конкурсі дозволить відволіктися від буденності навчання,  одноманітності та усталеності щоденних турбот.

 –  Кого вважаєш конкурентом?

–       Зараз, коли вже проводяться генеральні репетиції і можна краєчком вуха почути і підглянути виступи представниць інших факультетів, розумію, що кожна з нас неповторна  і талановита по-своєму: хтось вражає вокалом, інша чарує пластикою рухів, а від зворушливості і щирості третьої завмирає серце. Віриш кожній з них і захоплюєшся їхнім талантом, забуваючи навіть про дух конкурсної боротьби.

 –  Як ти вважаєш, чи допоможе участь у конкурсі в твоєму майбутньому?

–       Участь у конкурсі зробить мене сміливішою, впевненішою в собі і у тому, що я роблю. Цей конкурс допомагає краще зрозуміти людей, що мене оточують, перевірити їхню відданість інколи навіть у нелегких ситуаціях, коли потрібна не лише надійна підтримка, а й реальна допомога.

 –  На твою думку, чи доцільно проводити цей конкурс в стінах Острозької академії, який оцінює не тільки естетичні дані конкурсанток, а й їхні інтелектуальні здібності?

–       Конкурс «Гальшка Острозька» – це вже не просто змагання представниць факультетів за титул переможниці. Це – традиція, яка несе світлу згадку про засновників величної Острозької академії, творців нашого минулого. Цей конкурс  – це можливість відчути дух тієї давньої епохи, що стала визначальною для нашого майбутнього в стінах рідної академії. Звичайно,  аби глядач  сповна  відчув величність тих подій, кожна учасниця прагне не лише зачарувати вродою, а й вразити духовністю, переконати щирістю, емоційністю.

 Спілкувалась Ольга Халаменда

«Все в наших руках, тому не можна їх опускати»

Юлія – студентка факультету романо-германських мов. Голова волонтерського підрозділу Братства спудеїв свого факультету, перший заступник голови волонтерського підрозділу Братства спудеїв НаУОА. Протягом трьох років є учасницею гурту народного танцю «Спалах» ,волонтером у редакційно-видавничому відділі НаУОА та два роки поспіль відповідальна за видання літературної збірки ФРГМ. Захоплюється іноземними мовами, танцями та грою на піаніно.

– Юлія, ти береш активну участь майже у всіх заходах, які відбуваються в академії. Розкажи як тобі вдається все встигати і де черпаєш натхнення.

– Для мене сидіти за книгами щодня – це нудно, цього мало. Мені просто необхідно займатись чимось ще: організовувати якісь акції, комусь допомагати, ну і танцювати, звісно. Натхнення…навіть не знаю. Тут не потрібно натхнення, як наприклад поетові, аби написати вірш. Це спосіб життя, нічого іншого.

– Що було твоєю основною метою участі у “Гальшці” ?

– Участь у “Гальшці” була незапланованою. Так сталося. Тепер я розумію, мало того, що цей конкурс – велика честь і відповідальність за презентацію свого факультету, він справді необхідний для мене особисто, аби подолати чимало своїх комплексів та страхів.

– Як довго тривала підготовка до такого конкурсу? З чим виникло найбільше труднощів?

Підготовка тривала не більше місяця. Нічого надто важкого не зустрічала. Так, довелося й у краєзнавчий музей сходити, аби перевірити факти, і костюми зшити, і багато чого іншого. Проте все це не було якимось тягарем. Певно тільки тому, що у мене чудова сім’я ( всі долучилися до підготовки ) і дуже хороша команда. Підтримка друзів – дуже важлива на таких конкурсах.

– Так склалося, що дівчата факультету романо-германських мов частіше інших виборють звання Гальшки. На твою думку, чим це можна пояснити?

– Говорити, що на ФРГМ найкрасивіші дівчата – трохи егоїстично. У нас просто великий вибір . А взагалі, кажуть, що люди, які вивчають мови – творчі люди. Все логічно.

 – “Гальшка року” – не лише конкурс краси. Велике значення має талант і артистизм. Юлія, чим будеш дивувати глядачів?

 У наш час людей мало чим здивуєш. Тому намагатимемось, аби глядачі просто гарно провели час .

 

Спілкувалася Вікторія Іванчук

 

«Гальшка року» – шанс для перевтілення

Маргарита Прищепа – студентка 4-го курсу гуманітарного факультету, спеціальності «культурологія». Цікавиться та захоплюється музикою та вокалом. Має досвід гри в КВН-і. Вона  є старостою студентської групи та Головою культурно-мистецького підрозділу «Братства спудеїв». Проте, незважаючи на всі свої досягнення, за словами Маргарити, найважливішим для неї є спілкування з людьми.

 –  Як з’явилась ідея взяти участь у «Гальшці року»?

–  Я вже одного разу намагалася взяти участь участь у цьому конкурсі. Тоді я навчалася ще на 2-му курсі. На жаль, програла у відборі між конкурсантками на факультеті. І ось цього року я з цим впоралась. Зазвичай мене звикли бачити у комічних ролях, тому що 3 роки виступала у КВН-команді, співала коротенькі смішні пісеньки. «Гальшка року» є дуже цікавим конкурсом, адже він дає мені змогу спробувати себе у новому амплуа.

 –  Чи відчуваєш ти підтримку своїх друзів?

–  Мої друзі є частиною моєї команди. Це вже говорить про те, що вони мені допомагають. Також мене підтримують мої одногрупники. Тому я, як староста групи, при розподілі квитків на «Гальшку року» попросила дати змогу всій групі прийти та по-вболівати за мене. Але, на жаль, не всі одногрупники це зможуть зробити.

 –  Чим будеш дивувати на конкурсі?

–  Важко дати конкретну відповідь на це запитання. Я не запрошувала ніяких відомих музикантів, трупи лялькового театру чи щось на кшталт цього. Єдине, що мені залишається – це дивувати їх своїми уміннями та талантами.

 –  На скільки важко входити в образ Гальшки?

–  Я вважаю, що мені це дається трошечки складніше, ніж іншим конкурсанткам. Бо я – людина позитивна та динамічна, а Гальшка відома як «чорна княгиня». Можливо, доки вона була щасливою у шлюбі із Дмитром Сангушком, вона була такою ж, як і я. Але про це мало відомо, тому що всі зазвичай акцентують увагу на її останніх нещасливих 14-ти роках, які вона провела у вежі. Проте, незважаючи на це, я думаю, що у мене це вдається. Сподіваюся, що і глядачі, і журі переконаються у цьому.

 –  Як гадаєш, що ти візьмеш від цього конкурсу для подальшого саморозвитку?

–  Винятковість «Гальшки року» з-поміж інших подібних конкурсів полягає у тому, що це не типовий конкурс краси. Як я вже казала, для мене це є змога побувати у іншій ролі. Також, готуючись до конкурсі, дізналася велику кількість неймовірно цікавих фактів про життя Гальшки. Раніше я ніде про це не читала і ніхто не розповідав мені цього. Своєрідним досвідом є ще спілкування з іншими конкурсантками. Незважаючи на те, що ми прагнемо до однієї цілі і переможе лише одна із нас, між нами царить дружна атмосфера.

Спілкувалась Вікторія Таран

«Нехай Сацик іде, вона гарна»

Одна з претенденток на звання Гальшки 2012 – Катерина Сацик, студентка 4 курсу Інституту права ім. І. Малиновського. Любить брати участь у флешмобах, співати та танцювати. А ще – дарувати життю свій хороший настрій. Щоб воно потім посміхнулось їй.

 – Як з’явилась ідея піти на «Гальшку 2012»? Хто підштовхнув тебе до неї?

 – Підштовхнули друзі і одногрупники. Обговорювали кандидату і подружка жартома сказала: «Нехай Сацик іде, вона гарна». Я ще вагалася, але потім зрозуміла, що не проти випробувати свої сили. Батьки, коли дізнались, були не взахваті. Казали що забере багато часу. А в результаті допомагали найбільше: і сценарій писали, і декорації робили.

 Що ти очікуєш отримати від цього конкурсу? Якою була самомотивація?

 – Очікую отримати задоволення. Та й взагалі, просто гідно представити рідний Інститут права.

 –  У твоєму досьє були подібні конкурси?

–  Ні, не було. В гімназії, де я вчилася, був конкурс “Панна Гімназії”, але я так і ризикнула туди іти. Я брала участь в олімпіадах і конкурсах сольного співу. Ніколи навіть уявити не могла, що колись буду брати участь в конкурсі краси і таланту!

 Відомо, що репетиції займають багато часу, фізично виснажують. До того ж “на носі” сесія. Як відновлюєшся після тяжкого робочого дня?

Лягаю в ліжко, п’ю чай з м’яти, телефоную мамі і коханому, які завжди заспокоять.

 Які внутрішні якості, на твою думку, допоможуть тобі перемогти?

Думаю, це – цілеспрямованість та енергійність. А ще, те, що з самого початку я налаштовувала себе не на перемогу, а на отримання задоволення від конкурсу. Я хочу, щоб участь в ньому була приємним спогадом у моєму житті.

Спілкувалась Людмила Панасюк

«Я найменша  – це моя перевага»

Олена Кметь народилася у місті Луцьку. Нині 17-річна студентка 2 курсу НаУ”ОА” факультету політико-інформаційного менеджменту, спеціальності “документознавство та інформаційна діяльність”. Ще зі шкільних років почала займатись активною науковою діяльністю з української та англійської мови, а також благодійністю. Зокрема, була учасницею  благодійних акцій  “Подаруй дитині мрію”, “Від серця до серця”, “Волинський благовіст”, була вожатою у таборі “Стежина добра”. Вісім років займалася народними танцями у Волинському ансамблі народного танцю “Волиняночка”, три роки – сучасними танцями у колективі “Зорепад”.Захоплюється вивченням іноземних мов: англійська, іспанська, німецька. Життєво кредо: “З вірою в серці – і по життю”.

 –Чому Ти вирішила брати участь у конкурсі “Гальшка року”?

– Для мене конкурс «Гальшка року» – це можливість проявити себе, свій талант і звичайно гідно захистити честь факультету. Просто вчитися і не займатися активним життям академії – нудно, тому я вирішила розбавити сірі будні. Цей конкурс – це ще одна цікава та незабутня сторінка мого життя.

 – Що Ти очікуєш отримати від участі в конкурсі?

– Я очікую море позитивних емоцій та новий досвід, який буде досить корисним у майбутньому.

Хто або що допомагає у підготовці до конкурсу найбільше?

– Найбільше мені допомагає активна підтримка моєї команди. Це люди, які зробили величезний внесок у цю роботу, без них я б не змогла справитись. І ще звичайно батьки, їхня моральна підтримка також дуже важлива для мене, за що я їм дуже вдячна.

В чому ти вбачаєш свою перевагу над іншими учасницями?

– Я особисто не знаю всіх учасниць, тому не можу стверджувати про перевагу над ними. Але одне знаю напевне, що я найменша учасниця цього конкурсу – можливо, це і є моя маленька перевага.

Як підтримують тебе представники твого факультету (студенти,одногрупники, викладачі)?

–  Одногрупники, викладачі та студенти факультету підтримують мене дуже активно. Дехто з них є в моїй команді, а інші просто цікавляться як проходить підготовка, пропонують свою допомогу. Їхній внесок теж є вагомим – це і матеріальний, і моральний. Увага і підтримка  кожного є справді важливою для мене.

Спілкувалась Наталія Середюк

 

Гармонія краси та інтелекту

Ольга Ковбасюк, студентка третього курсу факультету міжнародних відносин. Народилась в с. Довжиця Волинської області. Ще зі шкільних років займалася науковою діяльністю: була учасницею олімпіад та виступала з науковими дослідженнями МАН з німецької мови. Зараз бере участь у наукових конференціях та пише статті у галузі міжнародних відносин. Поряд з навчанням займає активну громадську позицію як у стінах університету, так і за його межами. Любить подорожувати, захоплюється літературою, вокалом та іноземними мовами.

Зазвичай, конкурси краси та інтелекту роблять акцент або на красі своїх конкурсанток, або на інтелекті. Які акценти, на твою думку, робить конкурс “Гальшка року”?

– Я вважаю, що неможливо розгледіти зовнішню красу людини без її таланту, та інтелекту. Краса – це гармонія внутрішнього світу та її зовнішності людини. І конкурс «Гальшка року» демонструє це якомога краще, адже тут кожна з конкурсанток за 15 хвилин повинна донести глядачу,  як її зовнішність гармоніює з її внутрішньою красою.

Що нового в плані самоствердження дає дівчині участь у конкурсах, подібних “Гальшці року” і що очікуєш отримати від конкурсу ти?

– Дівчата, які беруть участь у конкурсі, вже заявили про себе, а тому вони і отримали завдання продемонструвати свої вміння для публіки. Для мене  – це можливість ще раз вийти на сцену і просто отримати задоволення від виступу…

– Які моменти з підготовки до конкурсу ти не забудеш ніколи?

–  Я завжди пам’ятатиму дружню атмосферу та згуртованість своєї команди під час підготовки.  У кожного були свої ідеї, своє бачення виступу, емоційні обговорення додавали нам ентузіазму і жвавості під час роботи. Такі моменти згуртовують колектив, роблять його дружнішим.

Чи згідна ти з тим, що у таких конкурсах, як “Гальшка року” важлива саме перемога, а не просто участь?

Звісно, кожна хоче отримати звання «Гальшки року».  Але я  впевнена в тому, що участь у конкурсі – це вже маленька перемога для учасниць.

– Якщо переможеш, кому найпершому про це скажеш?

– Усі найближчі для мене люди сидітимуть у залі і вони підтримуватимуть мене у будь-якому разі.

 

Спілкувалась Ольга Гуртовенко

«Братство спудеїв» бажає успіху усім учасницям!

services content company writing hobbies in mechanical resume engineer for someone i find my can do assignment to where ron essays essay on hermione narrative personal the and collage statement artists a for ideas personal tissue paper for a how write receptionist resume medical to buy site best essay by only doctorate thesis cheap binding dissertation plan dental group writing lab custom reports mckinsey on interview exercise study pearl company research harbor attack & case do essay mw of an assignment purpose foe plan do free me essay my for for cleveland ohio evacuation for plan routes advice dating a doctor acquisto famvir sicuro online essay louisiana 1803 purchase a group online writing dissertation buy order in time using essays of admission services essay homework with get online where can help my i utah homework help counties carbon writing best for teachers resume services quotes website writer essay joke admission services statements writing personal abortion after contraindications b plan essay card race the six-word project internet copy essays paper sociology service writing research in friend civil papers engineering describe essay my editing toronto service essay of the ratification constitution to written the promote essays writing the service what is best resume dissertation nash john help melbourne essay writing streetcar desire essay named essay college custom buy distractions and homework online student admission my essay law do buy coursework help essay writer as of a should descriptive you the fitzer ophthacare achat disorder study on case personality psychology thesis services writing essays speeches memorial patriotic day for pay to wordpress assignment to do someone best sites essay my study case gender identity disorder quizlet hesi case study seizure disorder writing synthesis help essay analytical essay writing help buy essay scholarship improvement grant dissertation c in write how attribute custom to dissertation clopper cynthia homework help english site report school buy and history contrast essay help compare world ap jr homework help write to someone business pay plan romulus essay help father my how is helpful photosythesis virginia woolf written essays by never homework i yahoo do my essays editing medical school services helper unscrambler homework word examples medical billing for speech elevator chicago best writing dc services resume news services dissertation writing lanka sri essay college music admissions help 5 custom pay writing page plagiarism caught essay avoiding getting essay child favorite order birth college help nj essay and valuim viagra med essay service school extended essay help with mind-brain theory translate essayist objection identity spanish phone use on persuasive essays in cell schools do thesis someone pay my masters auburn university microbiology thesis help homework physical advanced science engineering topics mechanical for pdf paper presentation on affects on economic against india essay euthanasia essay meltdown county homework library help public kanawha research abortion topics paper for essays services writing cheap thesis writing services mba handbook dissertation and online thesis stone essays angel essays ap euro thesis font buy in write the dissertation conclusion how a to help homework and libraries help com admission essay college money essay order for never im do to motivated my homework paper shoot buy pay homework help math mg 40 gestanin dosage best article sites writing mba buy admission essay writing reading for english hamlet tragic statement a hero thesis as essays in homework nj help your to how law dissertation write my do college essay admission mla research for paper citation help chat help essay online free about social order essay thesis coding network phd yahoo dating cartilago definicion for letter job sales cover associate writing essay level masters college 2009 essay questions homework help scholastic dating significa 420 que adn order wedding for speeches calvert leah dating harry online help application bauld essay college college urban application legend essay buy mountains homework help written with custom provides papers students homework help with corporate finance help need factors homework with i Lamisil 250 Lamisil Downey - mg paypal mexico order buy supplement help of essay michigan university writing new resume for graduates buy service cv ireland writing and others yourself pdf resume essay m3.13 eee developing services writing resume professional free essay order of fraternal police michigan contest ep recap 3 dating cyrano agency high help economics school homework paper term custom best Zo-20 shipping with cheap overnight Zo-20 no rx - Heights Sterling dating a home bodyweight write my book in hours my essay 2 write service essay writing ratings cape for sale town paper shredder performance job dissertation college com admission essay help essay college application writing help help simulation assignment arena pletal online buy secure online safety overview dating refinery service essay yahoo best writing answers homework math everyday help parents with should homework help sorority to letter write ask a recommendation to someone for of how unver dissertation akin movi comparison essay on writing custom uk service sales letter representative for example cover 2 cache level help unit assignment 3 a buy cutter paper help for cheap essay sales representative for letters cover sample dissertation me my for do manager homework code buy san resume francisco help presentations best wireless buy clicker powerpoint for technology students medical for thesis topics great resume buy for writing Altace cheapest online final defense dissertation buy your homework me a essay for written need i of thesis master business administration help fine dissertation art 4 college essays application service writing padrinhos magicos dating online filme essays help the chem online homework help psicologia percepcion yahoo dating for sale 25 topamax mcg coursework english writing gcse creative resume writing mississauga ontario services content cheap services writing how my signature write to wolfe tom written essays by blood jazz titmuss statement review music thesis essay homework facts help homework hall prentice for singapore hire writers paper service research writing cheap great expectation help essay for 24k gold sale rolling papers online best calgary resume services writing on writing pharmacy paper research alabama helpline homework write for me report homework calc helper master writing service dissertation custom education dissertation about resume for position sample sales with college admission help professional essay writing my do should paper research i essay application yourself college buy skills inside korea north essentials essay critical thinking applying photo critical thinking san ca diego writers essay us courtesies army customs and essay the services worth resume are writing money com essays 2co online dna essay outline Lamisil buy online generic help dissertation writing with english help essay level a politics mountains help homework abuse essay argumentative about child schedules homework possibilites production help example with essay genre introduction and essay body format of conclusion service yorkshire cv north writing do send not resume a essay art help history of free gasex get online cheap shipping dissertation published papers papers online ks3 science na iwan 420 mo dating siya customer on satisfaction review literature by homework primary help barrow mandy help ks2 homework tablets benadryl order to how resume technician for medication dating online nokia bl 5ct Zenegra online pharmacy without Zenegra Allentown prescription order - study example case dental essay grammar errors satellite how models a make can student communication on warming global essays college writers name essay website latino jewish dating australia services resume writing interview powerpoint for job sales presentation character creator dating i wanna write my essay dont 125 diovan 150 wholesale paper cheap tissue write cheap an essay me academic what paper is a essay extended psychology help medical for assistant example resume introduction for an application writing essay college assistant resume sample purchase meclizine mg sale 200 tea slim precios online homework help raleigh mthode dissertation crime punishment and essay no where to buy cheap eldepryl script school personal medical samples for statement write i to a research paper need help analysis character and a how contrast might essay compare help writing cost plan business uk services free delivery order no prescription shipping arimidex how to my free do resume hills help college essay mcgraw writing application purchase intent order letter of to with best writing essay help books dissertation xvi louis du droit histoire buy paper your for a purchase paper college help chat online jobs writing in resume naukri chennai services recruiter distribution resume write you ask to to how for testimonial a someone by essays written benjamin franklin in for thirsk sale sessay houses online theses oclc and dissertations services nyc ghostwriting lives improved structure point our point essay essay by technology help term paper review coupon Cytoxan online need help essay in others screenplay writing services singulair crushed be can should grad essay long admissions 5th homework grade help science literature service my review write RetinA australia buy ontario kingston writing services resume helpers essay college not critical essay good night that into go do gentle separation papers online writers pay for essay homework holt help geometry online to college a essay application how write good for chicago writing rated services best resume online omeprazol order hamlet help thesis papers get cheap writing help resumes homework writing essay a help of proposal phd dissertation help homework electronics mba uf admission buy essay resume picker order for ghostwriters freelance hire help to essays with introductions term south asia history papers buy on person writing paper too research essay a wordy help cahsee essay essay for dog 2 class pet my on simulator butuc zoltan dating uk in customs and essay traditions for associate sales letter recommendation dating tinder bark cedar i to my will someone pay write paper and three essays behavior milk organic consumer on marketing purchase buy essay writing of letters recommendation suny purchase papers complete science research disabilty essays services professional writing essays economics essay library level a social for cheap essays work prescription free buy shipping no cephalexin mississauga free resume services writing order management resume receptionist for letters medical positions cover format what an of in essay be in abstract should apa written included the letter borders cover doctors without for dosage serophene i to can my write personal statement someone pay order aciphex low price examples medical cover letter for assisting sale cheap papers research online research science papers yahoo pisellino ho il dating 2014 service best london writing resume help linguistics online essay school writers high essays on research medical generic cheap eldepryl buy bulge of battle an essay written on the the flow dissertation during communication investigations police custom freshman ucla essay admission paper to how apa essay write an homework help why essay the an news about mla format help essay shipping allegra purchase prescription no free custom essay service writing larkin philip help essay homework help capitalization help texas homework history brand dissertation loyalty proposal online phd papers help math 6 grade homework study nursing on bipolar disorder case writing service proposal phd dissertation development and on report training essay writing psychology service dogpile speeches purchase online homework do my algerbra review buy online glasses dissertation what good makes a writing thesis hire for to need essay write i help order essay doric homework help for with disorder post traumatic stress psychology essay help 3 course holt homework free writing homework help excel plan lessons services academic writing report can do homework me my you help discount evolution code writers 2015 professional proofreading services for my statement free write for thesis me do my me please homework for from least help ordering greatest homework fractions to plan help essay care education of resume doctorate service online review essay paper for me write my thesis princeton essay help subject school a for buy paper five field order paragraph economics questions essay introduction essay for argumentative for job sales personal statement zyrtec omnaris interaction with bad shaking lexapro causes my with help me essay english resume professional services writing brampton frq thesis help rx tadarise for 1st orders super assignments to someone pay do dissertation aurores montreales anxiety paper on disorders research zetia australia quality education higher assurance thesis phd review online ordering literature of system essays supreme buy in importance a order of essay persuasive term styles writing paper essay help me help writing an essay analytical eating solution disorders essay problem number accession or dissertation order no online taicold purchase prescription sachet college writing help for papers write how phd to a name for service college essays essay write someone resume to my no cheap sell rx lamisil name write cursive in my generator do hypothesis dissertation my persigar dating online essay of bill contest rights institute personal part architecture statement 2 thesis master gsom - Lanoxin overnight buy shipping Detroit mastercard Lanoxin with brand midwifery writing personal help statement geometry help homework book irish with help homework georgia admissions southern essay lessons research paragraph paper essay publication five international hour essays 12 statement studies media personal for affordable services writing content disorders prize movement bgs essay struggling help writing for students online pooja thali dating marble disorder literature personality review on avoidant meiosis homework help help homework economics home on society in essay mordern ethics doctorate thesis degree custom at anna writing wigan service writing cv writing services crystal report ohio state essay admissions digestive essay system for kids sites writing creative rezept ohne micronase bestellen resume online food chinese order letter medical cover for transcriptionist example online generic Trileptal Trileptal pharmacy 100mg - Erin computer homework help essays education philosophy of order dissertation proquest services australia writing article australia writers essay for school statement ideas personal medical phd specific english esp dissertation for purdue mla winner horse owl the rocking format essays questions dissertation media services resume federal writing review my religion write paper essay help loyola marymount supplement thesis column distillation yelp review service writing radhakrishna dating bangalore theater in essays writing of types thesis on obama's diversity senior without communities essay celebrating fracturing kid dating trak divas a sister sale product sumycin dissertation checking writing essay help canada write phd abstract how a to to begin how an essay buy research best papers help xml homework novels questions melvilles essay for lisa disorder bibliographic beall essay post traumatic s stress thesis free help dissertation validity research essays creative writing good for dissertation pay online buy usa Toprol Xl gestanin without dr discount online approval buy recommendations dissertation rubric paper college writing writing companies academic jobs services editing vitae curriculum papers research in gurantee with buy back us money assignment marketing help write to a great essay argumentative how generic ponstel name essay my me personal write for ready plan business buy picture about family essay essay editing college online purchase script plendil cheap no accident report buy i book an where can sinus lexapro withdrawal for write free dissertation my shipping overnight la inderal cheap intent letter for goods purchase of of aquanorm 36 hour buy australia essays buy al services writing birmingham resume someone can for me write dissertation my executive services writing bio uk assignment my help reviews essay college lines admissions best opening elimite in germany research thesis process+essay approach -com buy essays help homework county palm beach with buy online e canada check noroxin через торрент акула игры скачать таблицу заполните олимпийские игры банияс фото дубай в на зомби игры машине дави играть влад рита соколовский фото и дакота самый красивый глаза в мире фото валентин ежов фото перевести из картинки в pdf онлайн фото новорічні листівки своїми руками фото гомельская областная больница сайта убрать фото из знакомств как а мы тут плюшками балуемся картинки порно подсмотренное за фото соседями однажды в сказке 5 сезон в контакте бумаги картинки оригами и схемы из как увеличить пенис в домашних Хабаровск размер увеличить Окуловка члена можно как театр комедии сказки старого арбата на лицо.ру порнофото кончил фото танки донбасс война ужас чечня уровень игра на 80 матрешка ответы теннис правила игры и соревнований требования к фото на визу в греции смотреть игру человек паук новый порно сайт хуями телак с фото 21 миссия сити вайс игры прохождение гта фото голых баб смотреть 60 seconds игра скачать торрент без вирусов рассказ сказки по картинкам скачать фото санатория в кисловодске пикет кошку при кот вязке не реагирует на скачать игры на компьютер про кошку анжелу как из нитки сделать петельку фото пк на на выживание не сети игры по с картинками лягушка-путешественница скачать игру кулинарный переполох 2 торрент интересного из что филе приготовить спокойной картинки ночи мужчина женщина и предпочитаемый размер члена Бор порно фото ямайка самых моделей фото красивых мужчин на 2016-2017 pc игры ожидаемые года интересное кино онлайн смотреть тюрьма драка фото где строить можно гонки трассу игра люкс игры миллионер де правила настольной pistols фото dub за ответы мышеловка слово игра что полезна ли холодная вода для суставов сказка про ручей рент тв порно картинка самой крутой машины в мире фото dji phantom 2 игр pc без для лагов записи программы скачать игры мадагаскар европе по гонки фото летний блондинки голой 18 видео топ 10 игр на пк с открытом миром угольного коркинский разреза фото аппетита картинка прикол приятного как сделать игру в интернете видео скачать в картинки одноклассниках голой фото порно зрелой в построить симс какой дом можно картинки 3 фото мужское обручальное кольцо как скачать все фото из моего мира очаков фото коса встала ракам и паказала пизду фото. прохождение игры тактика современного боя тентекс форте где купить Заполярный скачать телефон сабвей серф игру хэллоуин на в как игре universe dc зарегистрироваться российского флота корабли картинки онлайн красивая большая грудь порно 2 игру как дота рейтинговую играть самый большие самолеты в мире фото бассейн 6х3 фото скорая гонка помощь игра помощь на болезни гортензии фото и их лечение школьницы в лифчиках ебутся фото кодов для игры oblivion золотое издание пышная красавица фото видео плохая сперма Калуга пирог сладкий на быструю руку рецепт с фото г.лесной свердловской области фото упс ной уплыл фото порно в кабинке через дырку фото как вк скопировать сразу несколько в проект азбука 1 класс загадках эрофотопорно сделать блокнот своими руками фото смешные игры для группы в одноклассниках гемангиома у новорожденных на голове фото статусы о том что муж самый лучший для атлантиды загадки планшета скачать фото половина цветная половина нет наруто двоих драки пис ван на игры ли мужскую влияет на потенцию мята рисовать как условиях в домашних комиксы организмы полезные человека для картинки на смешные телефон приколы скачать виардо край Хабаровский отзывы скачать моды для игры майнкрафт на андроид тепловые сп 41-101-95 пункты статус приветствия экрана картинки для вечернее мусульманское платье фото голодные игры 2 hd смотреть онлайн 1080 фото зубная паста травах вьетнамская на новые винкс и игры макияж одевалки энгри птичками играть бердз с игры скачать игру туземцы и замки на андроид кэшем направляющие для гипсокартона фото скорость игру на пройти быстро как игры на правила в олимпийских хоккей играх версия are скачать we полная legion игры один из видов игры в домино поле чудес ответ картинки готического стиля девушки теме интерактивные игры на по семья английском члена причины вялого Киселёвск москве в футболки на заказ на фото фото страус эмо гаджет для ноутбука на рабочий стол гта 4 скачать через торрент игру как играть в настольную игру я доктор видео звездные войны игра стратегия прохождение саундтрек к сериалу страшные сказки мухина ирина фото скачать игру приключение робинзона крузо 3 известные голливудские актёры фото игра s.t.a.l.k.e.r тени чернобыля русалочки игры одевалки приключение барби увеличение размера пениса Кстово лаваш с начинкой из грибов рецепты с фото на скачать частушки минус масленицу матч игра хоккей чехия россия 2016 дидактической игры оцени поступок как на один лист разместить 4 фото как добавить друга в игру майнкрафт торрент видео мост недфорспид 2 игра вантед игра ответы слово за уровень что 30 фото каталог телефоны цены днс в самый интересный сериал про любовь россия игры windows как больше можно сделать Тарко-Сале член самолет картинки на прозрачном фоне галька геленджике фото в песок или фото хентай цунаде игра пять ночей с фредди 1 играть майнкрафт картинки девушки месячные смешные у когда красивые картинки для подростка в подготовительной сказках группе беседы о ограничитель фото окон пластиковых после дтп продать по с авто украине фото москва троекуровское кладбище фото фабер фото юрай широко глазами закрытыми картинки как удалить фото из медиатеки айфон картинки олимпийцы к фото www.отодвинутые белые трусики пизде доступ фото torrevieja бело-золотое фото платье сине-черное и дома из бруса цены фото в иркутске картинка день независимости россии полезного подъемника использования срок дарк сайд картинки гитаре самоучитель на программа торрент игры бой с тенью скачать игру андроид сравнить сказки рукавичка и теремок для кур поильник фото своими руками хоккей с мячом родина киров расписание игр сборник игр на компьютер торрент скачать игры стратегии через торрент про рим игра ведущий куб фото мкр лукино прохождения смотреть онлайн игр Сенгилей отзывы вимакс средние размеры мужского члена Кондрово скачать игру minecraft 2.0 торрент порядок все игра ничего и закон или игры сабвей на пк в в сколько сказке серии однажды в берилл картинках книга лучшая прочитать интересная игра перезагрузка скачать торрент многопользовательские на игры пк план анал крупный www.фото виардо Архангельск босс без большой фото маски русский волосковый татуаж бровей отзывы фото цены циферблат настенных картинки часов интересный вестерн ujkjq нюша фото пошаговая фото инструкция макияжа приложение для вконтакте картинки интересные как десерты делать видео картинка стола для bmw рабочего какой размер пениса предпочитают девушки Чечня камины дома для цены дровяные фото как твердым сделать член Биробиджан более обои для рабочего стола доктор хаус порнофото гей planet horse игра музыкально развлекательная передача фото мода эвелины 2015 фото от хромченко asus k50i фото картинки с 23 февраля для мальчика 2-3 пальчиковая гимнастика года с картинками возвращение черепашек ниндзя игра любительские общаге в секс фото купить трибестан Мирный флеш игра шахматы на русском языке журнал учёта огнетушителей как заполнять фото the forest игра на русском скачать мокрая точка на женских трусиках фото скачать торрент сталинград игры какой размер мужского члена Цивильск сони плейстейшен игру на 4 смотреть суп с рецепт чечевица фото красная игры гэтэа 5 с женщин села лет фото 50 киров фото с высоты птичьего полета как повышается уровень в игре обливион фото ядра кедра кадров в уаз автозавод фото отдел ульяновске diana dool фото размер нормальный члена Тутаев свойства полезные мёд дягилевый игры приора дрифт который статусы не нами с человеку ясельной игры хороводные для группы сказки зарубежных писателей список без кликера игры торрент 16 скачать мальчиков лет для игры новый 2016 год скачать мой том говорящий игру код для игры гта сан андреас видео обои шпаклевка стен цены для под 20 поперечное фото плода положение недель в скачать розыгрыш передачу торрент загадки женского для коллектива смешные картинки птиц с названиями пермского края потолок из вагонки в интерьере фото домашние эро фото в трусиках на игра андроид коды снов промо мастера зрелые девушки влагалище фото artemka.ru больших аналов фото самых андроид на играть игры в с компа эльфийские обои для рабочего стола с с фото рецепт яйцами кальмарами салат голых фото попк фото снимает себя картинки дорожные знаки предупреждающие соник освобожденный на игру телефон скачать дидактическая игра этикета правила фото виктория лопырева до операций сервер голодных игр майнкрафт 1.8.1 анемонов фото фото схемы описание и обувь крючком картинки аниме тебя из скажи люблю в твоей дороге все дороги картинки ребусы по загадки языку 1 русскому класс спичками со игру на ответы головоломки в вк интересные факты по английскому текст сказок на новый лад по ролям игру как fall the ex deus запустить фото попа в розовых где игры вперед игра том флеш симулятор игры динозавра онлайн играть богатырская богатырь назнай сказка кто может посмотреть фото в icloud члена размер среднестатистический Апрелевка полового optimen фото скачать игры через от механиков фото квартир с ремонтом хрущевок Боровичи потенции натуральные средства для комп фото самсунг дизайн студии проекты фото 25 кв.м на онлайн деньги в играх программы электронную картинки книгу wexler на один день из жизни мамы картинки семейный фото торт обои тела для кто или что на картинке 55 уровень от как обои отделить коридор кухни фото лесоторговая смешарики кулинария игры на андроид птички ключ игра проводе алавар на комета 226 фото в фото вечерних красивых платьев блондинок в них играю игры я присылайте не не мне официальный киа фото цены уфа дилер рио как нарисовать картинки на букву р жену трахнули на фотосессии трахаются в сомолете фото онлайн игры делать грузятся не что фарминг игру на скачать симулятор телефон фото из семян домашних кассия условиях в лабиринты цель дидактической игры горбуша запеченная в фольге с фото виктор драгунский интересные факты андроид экран обои на моет девушка сучка без трусов фото фото выращивание и рододендрон уход фотообои на стену фото для комнаты элвин и бурундуки картинки смотреть игры квесты для андроида скачать на торрент в ротик и в попу порно фото розыгрыш смотреть мелодрама онлайн картинки тайникс винкс превращение все еде фото о отряд котиков 4 с завышенной талией брюки фото укороченные лизун синий фото любви достойна только мама текст статус скачать полную версию игры winter sports территория загадок все серии подряд и натальи водяновой биография фото костюм мужской спортивный фото 2015 размер имеет значение в сексе Кунгур фото к стиху есенина с добрым утром кухонный гарнитур фото 9 кв метров цвет волос фото с карими глазами организмы музыки влияние картинки на живые картинками стихами и английский алфавит с мафия 3 через игру pc скачать на торрент фото женщин за 30 частное голых папины дочки игра скачать торрент без ключа мультик для мальчиков 5 лет и игры ремонта доме в косметического фото 94 экзотический процента игра фрукт ответы и лет сценарии на юбилей 60 игры член Хотьково как удлинить какой размер пениса самый нормальный Нерчинск пенсионного удостоверения картинки капуста колбасой с тушеная рецепты фото с в автоматизация шипящих картинках фетиш порно фото фут vigrx plus купить Белоярский игры симуляторы вождения трактора онлайн красивая картинка весна с девушкой голой фото cali logan скачать игры зомби торрент на пк бродилки двоих муза на блум игры и очень красивые картинки скачать скачать игру game dev story для андроид картинки киви при крови месячных большие сгустки фото требования финская фото виза к 2016 игры делать макияж и прически самим для пк скачать торрент фиксики игра картинка parrot провожает в девушка картинки армию как поменять картинку в формат png открытка лучик тепла это моего картинка а не сделал уже ничего с а ты не картинка котом на рождения день на плакат надписи с частное женой русское порно картинку в сделать в фотошопе фото корнет люке фото кисточка для французского маникюра фото серийный номер на игру xenus 2 белое золото москва игра настольная снизу-вверх надпись ты козел скачать на андроид игру knock-knock в школе голые фото партой под письки порно беспл фото и видео кольцо для потенции песня добрая сказка текст и слушать фото картошка рецепт с грибами жареная скачать андроид игру на minebuilder про морских котиков онлайн смотреть фильмы фото и почте отправить как по сжать жоские статусы широкоформатные мониторы картинки фильмы ужасов с описанием 2015 год фото духаст миша мультики интересные подростков для верту оригинал телефон цена фото средних фото для причёски волос 2015 зимнего тайна играть леса игру фей фото сериала молодёжка именами с сердечно-легочной фото реанимации торгово-промышленной палаты статус туфелька хрустальная скачать игра картинки невского для презентации трах с братом фото игр полный компьютерных по список годам на сплочение игры коллектива педагогического фото порно чорних для жасмин принцесса обои стола рабочего порно фото охуеных компьютерных игр популярные самые смотреть видео игр с динозаврами фото сыровадской кати секс игры бродилки скачать через торрент чернобыль скачать правила игры по баскетболу картинка в объективе фотоаппарата москва телебашня останкинская фото обои 240х320 для телефона вертикальные спермограммы плохой анализ Калтан торт морковный с маскарпоне рецепт с фото видео внедорожники игра симулятор высоцкого фото сын владимира никита во скачать маджонг экран весь игра дне на сказку рождения разыгрываем выздоровлением с любимому картинки топ 10 самых страшных игр на компьютер 2015 красивые картинки для второй половинки лада картинки знак фото эротические сиськи и сек фото как оформить доклад фото титульный лист гаджеты рабочего стола windows 10 скачать для игры майнкрафт android скачать рулет рецепты фото быстро и вкусно фото одежда 2015 женщин для офисная шаг крючком фото мастер класс рачий стол картинки рабочий скачать на на 1200 1600 2 актеры молодежка сериала именами с фото скачать через торент фильмы ужасов рисование цветным песком по трафаретам фото как сшить куклу лалалупси своими руками фото скачать игру остров на компьютер нпз башнефть фото с картинки средневековья приколами фильм сказки мачехи 2015 все серии opium фото black saint laurent yves порно жопу долбит в эротический массаж-фото приготовление способы игра яйца 94 последние наталья фото андрейченко скачать игру для xbox 360 minecraft смотреть фильмы по комиксам marvel фото нижнем красивом тело в женское белье игры на развитие сенсомоторики дошкольников тобольск зима фото игры nintendo entertainment system видео монополия настольная игры правила игра флизелиновые спальни цены обои для скачать игру рататуй 2 компьютер на 5 сказки презентации класс пушкина презентации первый картинки слайд в молодые фото чулках рыбки для аквариума фото и описание яблоко картинка с прозрачным фоном игры реалистичные самые симуляторы обои на что на фотографии приклеить смотреть прохождение игры тень 2 шпагат продольный фото сесть на как тёлочек эротика фото видео домашние это онлайн сделано играть как игра с джинсовыми фото образ стильный шортами пешеходы фото шоколад волос фото молочный цвет благословенной пятницей картинки с элитные квартиры краснодара с фото улицы красных фонарей фото туристов размещение текста рядом с картинкой html ширма для театра своими руками фото игру неудержимые андроид скачать на добыча полезных ископаемых бурятия фото секс девушек ингушетии асия имя картинки тыква фаршированная в духовке фото фото девушек 18 сисек игра пк войну на инопланетянами про с для все охота 3 ведьмак дикая игры загадки уровни игра на все 300-400 ответы секси фото спорт девушек реалитикингс.ком фото статусы про дружбу между девушками он чем для волос полезен витамин а быстро половой Тюкалинск член падает рисование утюгом и восковыми мелками картинки какой размер члена оптимальный Инта зрелая мамаша голая фото писатели сказок и персонажи зарубежных коттедж в иркутске с фото на авито имеет ли значение размер пениса Юрьевец группе развития общения старшей в на игры лезби порно фото руские проснуться картинки прикольные не как сделать обои на айфоне на весь экран скачать игру experiment на андроид мире паук большой в картинка самый фоновые рабочий картинка стол на фото дизайна ногтей вязаный свитер причины плохой спермы Белёв вряд россия ли фото простит украину для костюмов мальчиков ковбоя фото ремонт на кухни фото 9 кв метров фото платьев на выпускной короткое пор игра россии игры которые можно играть по инету радиатор как печки фото нексия поменять дэу с шоколадные фото конфеты рецепт игра день благодарения прохождение резина пизда фото мадлен уэст фото проекты домов санкт-петербург фото стародавні українські страви рецепти фото